RESULTATER NM HOLMESTRAND
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag
Damer
1 5355 Anne K. Ødegård D Ski HK 53 Ski 2 Quattro 151
2 5349 Hjørdis Van Ness D Ski HK 55 Ski 3 Bjørg 133
3 5410 Sonja Deryckere D Ski HK 52 Ski 2 Langø 126
4 4304 Torunn Handeland D Oslo HK 24 Oslo 2 Bjørg 125
5 4351 Linda Arnesen D Oslo HK 26 Oslo 2 Costa Plenty 115
6 4413 Vigdis Elmholdt D Oslo HK 37 Oslo 5 Langø 110
7 5980 Hilde Skiffard D Torungen HK 57 Torungen 1 Bjørg 90
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag
Herrer
1 4337 Tor Arne Rygg H Oslo HK 21 Oslo 1 Quattro 199
2 5354 Robin Ødegård H Ski HK 47 Ski 1 Quattro 190
3 4321 Lars Hellum H Oslo HK 19 Oslo 1 Quattro 177
4 4302 Bjørn Bakkelid H Oslo HK 23 Oslo 2 Gretteberg 169
5 4331 Andrè Martinsen H Oslo HK 20 Oslo 1 Bas 163
6 5405 Marius Holm Hansen H Ski HK 50 Ski 1 Langø 152
7 4301 Eirik Gundersen H Oslo HK 30 Oslo 3 Gretteberg 152
8 5979 Irvin Kilde H Torungen HK 59 Torungen 1 Bas 151
9 2668 Raymond Danielsen H Fredrikshald HK 10 Fredrikshald 1 Bjørg 151
10 5323 Thomas Løland H Ski HK 49 Ski 1 Langø 149
11 4341 Richard Sjursen H Oslo HK 27 Oslo 3 Ruffen 148
12 2101 Christer Wiik-Nielsen H Båstad HK 6 Båstad 1 Quattro 147
13 4707 Erling Brandsrød H Sarpsborg HK 45 Sarpsborg 1 Edgar Iversen 147
14 2129 Jostein Nybakke H Båstad HK 5 Båstad 1 Bjørg 146
15 4367 Christoffer Jönsson H Oslo HK 25 Oslo 2 Ruffen 145
16 2027 Tormod Gretteberg H Botne HK 2 Botne 1 Gretteberg 144
17 2118 Kjetil Langvatn H Båstad HK 3 Båstad 1 Langø 143
18 5900 Are Andersen H Torungen HK 60 Torungen 1 Quattro 143
19 4425 Joaquim Barros H Oslo HK 28 Oslo 3 Ruffen 140
20 5318 Jon Anders Ihlen H Ski HK 48 Ski 1 Bjørg 138
21 4316 Karl Nilsen H Oslo HK 32 Oslo 4 Gretteberg 138
22 2609 Jan Ekenes H Fredrikshald HK 11 Fredrikshald 1 Bjørg 136
23 5356 Marius S Hansen H Ski HK 56 Ski 3 Hellefisken 131
24 4342 Petter Skudal H Oslo HK 22 Oslo 1 Langø 130
25 5414 Bijan Biazar H Ski HK 54 Ski 2 Costa Plenty 130
26 4396 Lars Andre Tolun H Oslo HK 34 Oslo 4 Bas 126
27 2671 Jan-Eric Herrstrøm H Fredrikshald HK 16 Fredrikshald 2 Langø 121
28 2669 Torstein B. Sæle H Fredrikshald HK 17 Fredrikshald 2 Gretteberg 116
29 1722 Roar Hermansen H Bergen HF 1 Bergen 1 Bas 109
30 5914 Dagfinn Dahl H Torungen HK 58 Torungen 1 Costa Plenty 98
31 4391 Vladimiras Kriksciunas H Oslo HK 38 Oslo 5 Costa Plenty 74
32 2672 Ole Gunnar Beckmann H Fredrikshald HK 18 Fredrikshald 3 Bas 67
33 4336 Lars Ottesen H Oslo HK 39 Oslo 6 Hellefisken 64
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag
Junior
1 4744 Peter Solberg J Sarpsborg HK 42 Sarpsborg 1 Bjørg 158
2 5413 Nicolai Ødegård J Ski HK 51 Ski 2 Quattro 147
3 2159 Tobias Baltzersen J Båstad HK 9 Båstad 2 Lars-Erik 134
4 4407 Christian Yung Berg Olsen J Oslo HK 29 Oslo 3 Costa Plenty 119
5 5989 Trym Olaf Olsen J Torungen HK 64 Torungen 2 Costa Plenty 94
6 5978 Herman Zachariassen Krogstad Holm J Torungen HK 63 Torungen 2 Costa Plenty 84
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag
Senior
1 4313 Thor Magne Falch S Oslo HK 35 Oslo 5 Langø 160
2 6336 Frode Lerstein S Trondheim HK 65 Trondheim 1 Quattro 149
3 4705 Arne Bergstrøm S Sarpsborg HK 43 Sarpsborg 1 Hellefisken 142
4 2621 Tor Haugen S Fredrikshald HK 13 Fredrikshald 1 Langø 136
5 2624 Steinar Kristiansen S Fredrikshald HK 15 Fredrikshald 2 Ruffen 132
6 4344 Sven Solbakken S Oslo HK 31 Oslo 4 Edgar Iversen 131
7 2131 Arne Reitan S Båstad HK 4 Båstad 1 Langø 130
8 2629 Ole Løken S Fredrikshald HK 14 Fredrikshald 2 Lars-Erik 128
9 2127 Per Moen S Båstad HK 7 Båstad 2 Ruffen 127
10 4731 Ulf Andreassen S Sarpsborg HK 44 Sarpsborg 1 Bjørg 113
11 5030 Håkon Taranger S SDSFC 46 Stavanger 1 Bjørg 111
12 2602 Tor Barm S Fredrikshald HK 12 Fredrikshald 1 Lars-Erik 107
13 4308 Jan Petter Ekeberg S Oslo HK 33 Oslo 4 Edgar Iversen 105
14 5922 Terje Ludvigsen S Torungen HK 62 Torungen 2 Lars-Erik 105
15 4355 Johan Winge S Oslo HK 41 Oslo 6 Quattro 103
16 4386 Odd Langeid S Oslo HK 36 Oslo 5 Costa Plenty 88
17 5918 Rolf Pålmar Knutsen S Torungen HK 61 Torungen 2 Langø 80
18 4326 Stein Erik Kareliussen S Oslo HK 40 Oslo 6 Costa Plenty 57
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt søndag Poeng Søndag
Damer
1 5980 Hilde Skiffard D Torungen HK 57 Torungen 1 Quattro 168
2 4304 Torunn Handeland D Oslo HK 24 Oslo 2 Langø 165
3 5349 Hjørdis Van Ness D Ski HK 55 Ski 3 Ruffen 158
4 4351 Linda Arnesen D Oslo HK 26 Oslo 2 Bjørg 136
5 5355 Anne K. Ødegård D Ski HK 53 Ski 2 Gretteberg 129
6 5410 Sonja Deryckere D Ski HK 52 Ski 2 Bjørg 116
7 4413 Vigdis Elmholdt D Oslo HK 37 Oslo 5 Bjørg 106
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt søndag Poeng Søndag
Herrer
1 5354 Robin Ødegård H Ski HK 47 Ski 1 Gretteberg 187
2 5979 Irvin Kilde H Torungen HK 59 Torungen 1 Ruffen 182
3 2668 Raymond Danielsen H Fredrikshald HK 10 Fredrikshald 1 Lars-Erik 176
4 2118 Kjetil Langvatn H Båstad HK 3 Båstad 1 Lars-Erik 174
5 4337 Tor Arne Rygg H Oslo HK 21 Oslo 1 Bas 168
6 5405 Marius Holm Hansen H Ski HK 50 Ski 1 Costa Plenty 168
7 4342 Petter Skudal H Oslo HK 22 Oslo 1 Gretteberg 167
8 4331 Andrè Martinsen H Oslo HK 20 Oslo 1 Edgar iversen 167
9 2101 Christer Wiik-Nielsen H Båstad HK 6 Båstad 1 Hellefisken 166
10 5356 Marius S Hansen H Ski HK 56 Ski 3 Gretteberg 164
11 4321 Lars Hellum H Oslo HK 19 Oslo 1 Bas 161
12 5318 Jon Anders Ihlen H Ski HK 48 Ski 1 Ruffen 160
13 4707 Erling Brandsrød H Sarpsborg HK 45 Sarpsborg 1 Quattro 156
14 2129 Jostein Nybakke H Båstad HK 5 Båstad 1 Quattro 154
15 2671 Jan-Eric Herrstrøm H Fredrikshald HK 16 Fredrikshald 2 Quattro 153
16 5900 Are Andersen H Torungen HK 60 Torungen 1 Costa Plenty 153
17 4367 Christoffer Jönsson H Oslo HK 25 Oslo 2 Costa Plenty 151
18 5323 Thomas Løland H Ski HK 49 Ski 1 Bjørg 149
19 4302 Bjørn Bakkelid H Oslo HK 23 Oslo 2 Langø 148
20 2669 Torstein B. Sæle H Fredrikshald HK 17 Fredrikshald 2 Lars-Erik 143
21 4425 Joaquim Barros H Oslo HK 28 Oslo 3 Langø 141
22 5914 Dagfinn Dahl H Torungen HK 58 Torungen 1 Langø 140
23 2609 Jan Ekenes H Fredrikshald HK 11 Fredrikshald 1 Quattro 138
24 4301 Eirik Gundersen H Oslo HK 30 Oslo 3 Hellefisken 137
25 5414 Bijan Biazar H Ski HK 54 Ski 2 Quattro 135
26 4341 Richard Sjursen H Oslo HK 27 Oslo 3 Quattro 129
27 4316 Karl Nilsen H Oslo HK 32 Oslo 4 Langø 129
28 4396 Lars Andre Tolun H Oslo HK 34 Oslo 4 Edgar iversen 120
29 4391 Vladimiras Kriksciunas H Oslo HK 38 Oslo 5 Lars-Erik 109
30 2027 Tormod Gretteberg H Botne HK 2 Botne 1 Gretteberg 106
31 2672 Ole Gunnar Beckmann H Fredrikshald HK 18 Fredrikshald 3 Langø 103
32 1722 Roar Hermansen H Bergen HF 1 Bergen 1 Bjørg 80
33 4336 Lars Ottesen H Oslo HK 39 Oslo 6 Costa Plenty 49
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt søndag Poeng Søndag
Junior
1 4744 Peter Solberg J Sarpsborg HK 42 Sarpsborg 1 Costa Plenty 170
2 5413 Nicolai Ødegård J Ski HK 51 Ski 2 Gretteberg 152
3 4407 Christian Yung Berg Olsen J Oslo HK 29 Oslo 3 Bjørg 143
4 2159 Tobias Baltzersen J Båstad HK 9 Båstad 2 Bas 135
5 5978 Herman Zachariassen Krogstad Holm J Torungen HK 63 Torungen 2 Bjørg 132
6 5989 Trym Olaf Olsen J Torungen HK 64 Torungen 2 Bjørg 111
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt søndag Poeng Søndag
Senior
1 4731 Ulf Andreassen S Sarpsborg HK 44 Sarpsborg 1 Costa Plenty 164
2 2131 Arne Reitan S Båstad HK 4 Båstad 1 Quattro 158
3 2624 Steinar Kristiansen S Fredrikshald HK 15 Fredrikshald 2 Bjørg 153
4 4705 Arne Bergstrøm S Sarpsborg HK 43 Sarpsborg 1 Ruffen 145
5 6336 Frode Lerstein S Trondheim HK 65 Trondheim 1 Costa Plenty 143
6 4308 Jan Petter Ekeberg S Oslo HK 33 Oslo 4 Langø 140
7 2621 Tor Haugen S Fredrikshald HK 13 Fredrikshald 1 Langø 136
8 2629 Ole Løken S Fredrikshald HK 14 Fredrikshald 2 Quattro 134
9 5030 Håkon Taranger S SDSFC 46 Stavanger 1 Langø 131
10 2602 Tor Barm S Fredrikshald HK 12 Fredrikshald 1 Ruffen 129
11 4386 Odd Langeid S Oslo HK 36 Oslo 5 Bas 127
12 4313 Thor Magne Falch S Oslo HK 35 Oslo 5 Edgar iversen 127
13 2127 Per Moen S Båstad HK 7 Båstad 2 Costa Plenty 127
14 5918 Rolf Pålmar Knutsen S Torungen HK 61 Torungen 2 Hellefisken 122
15 5922 Terje Ludvigsen S Torungen HK 62 Torungen 2 Langø 114
16 4344 Sven Solbakken S Oslo HK 31 Oslo 4 Bjørg 105
17 4355 Johan Winge S Oslo HK 41 Oslo 6 Bas 96
18 4326 Stein Erik Kareliussen S Oslo HK 40 Oslo 6
NM TOTALT
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag Båt søndag Poeng Søndag Totalt
Damer
1 5349 Hjørdis Van Ness D Ski HK 55 Ski 3 Bjørg 133 Ruffen 158 291
2 4304 Torunn Handeland D Oslo HK 24 Oslo 2 Bjørg 125 Langø 165 290
3 5355 Anne K. Ødegård D Ski HK 53 Ski 2 Quattro 151 Gretteberg 129 280
4 5980 Hilde Skiffard D Torungen HK 57 Torungen 1 Bjørg 90 Quattro 168 258
5 4351 Linda Arnesen D Oslo HK 26 Oslo 2 Costa Plenty 115 Bjørg 136 251
6 5410 Sonja Deryckere D Ski HK 52 Ski 2 Langø 126 Bjørg 116 242
7 4413 Vigdis Elmholdt D Oslo HK 37 Oslo 5 Langø 110 Bjørg 106 216
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag Båt søndag Poeng Søndag Totalt
Herrer
1 5354 Robin Ødegård H Ski HK 47 Ski 1 Quattro 190 Gretteberg 187 377
2 4337 Tor Arne Rygg H Oslo HK 21 Oslo 1 Quattro 199 Bas 168 367
3 4321 Lars Hellum H Oslo HK 19 Oslo 1 Quattro 177 Bas 161 338
4 5979 Irvin Kilde H Torungen HK 59 Torungen 1 Bas 151 Ruffen 182 333
5 4331 Andrè Martinsen H Oslo HK 20 Oslo 1 Bas 163 Edgar iversen 167 330
6 2668 Raymond Danielsen H Fredrikshald HK 10 Fredrikshald 1 Bjørg 151 Lars-Erik 176 327
7 5405 Marius Holm Hansen H Ski HK 50 Ski 1 Langø 152 Costa Plenty 168 320
8 2118 Kjetil Langvatn H Båstad HK 3 Båstad 1 Langø 143 Lars-Erik 174 317
9 4302 Bjørn Bakkelid H Oslo HK 23 Oslo 2 Gretteberg 169 Langø 148 317
10 2101 Christer Wiik-Nielsen H Båstad HK 6 Båstad 1 Quattro 147 Hellefisken 166 313
11 4707 Erling Brandsrød H Sarpsborg HK 45 Sarpsborg 1 Edgar Iversen 147 Quattro 156 303
12 2129 Jostein Nybakke H Båstad HK 5 Båstad 1 Bjørg 146 Quattro 154 300
13 5318 Jon Anders Ihlen H Ski HK 48 Ski 1 Bjørg 138 Ruffen 160 298
14 5323 Thomas Løland H Ski HK 49 Ski 1 Langø 149 Bjørg 149 298
15 4342 Petter Skudal H Oslo HK 22 Oslo 1 Langø 130 Gretteberg 167 297
16 5900 Are Andersen H Torungen HK 60 Torungen 1 Quattro 143 Costa Plenty 153 296
17 4367 Christoffer Jönsson H Oslo HK 25 Oslo 2 Ruffen 145 Costa Plenty 151 296
18 5356 Marius S Hansen H Ski HK 56 Ski 3 Hellefisken 131 Gretteberg 164 295
19 4301 Eirik Gundersen H Oslo HK 30 Oslo 3 Gretteberg 152 Hellefisken 137 289
20 4425 Joaquim Barros H Oslo HK 28 Oslo 3 Ruffen 140 Langø 141 281
21 4341 Richard Sjursen H Oslo HK 27 Oslo 3 Ruffen 148 Quattro 129 277
22 2671 Jan-Eric Herrstrøm H Fredrikshald HK 16 Fredrikshald 2 Langø 121 Quattro 153 274
23 2609 Jan Ekenes H Fredrikshald HK 11 Fredrikshald 1 Bjørg 136 Quattro 138 274
24 4316 Karl Nilsen H Oslo HK 32 Oslo 4 Gretteberg 138 Langø 129 267
25 5414 Bijan Biazar H Ski HK 54 Ski 2 Costa Plenty 130 Quattro 135 265
26 2669 Torstein B. Sæle H Fredrikshald HK 17 Fredrikshald 2 Gretteberg 116 Lars-Erik 143 259
27 2027 Tormod Gretteberg H Botne HK 2 Botne 1 Gretteberg 144 Gretteberg 106 250
28 4396 Lars Andre Tolun H Oslo HK 34 Oslo 4 Bas 126 Edgar iversen 120 246
29 5914 Dagfinn Dahl H Torungen HK 58 Torungen 1 Costa Plenty 98 Langø 140 238
30 1722 Roar Hermansen H Bergen HF 1 Bergen 1 Bas 109 Bjørg 80 189
31 4391 Vladimiras Kriksciunas H Oslo HK 38 Oslo 5 Costa Plenty 74 Lars-Erik 109 183
32 2672 Ole Gunnar Beckmann H Fredrikshald HK 18 Fredrikshald 3 Bas 67 Langø 103 170
33 4336 Lars Ottesen H Oslo HK 39 Oslo 6 Hellefisken 64 Costa Plenty 49 113
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag Båt søndag Poeng Søndag Totalt
Junior
1 4744 Peter Solberg J Sarpsborg HK 42 Sarpsborg 1 Bjørg 158 Costa Plenty 170 328
2 5413 Nicolai Ødegård J Ski HK 51 Ski 2 Quattro 147 Gretteberg 152 299
3 2159 Tobias Baltzersen J Båstad HK 9 Båstad 2 Lars-Erik 134 Bas 135 269
4 4407 Christian Yung Berg Olsen J Oslo HK 29 Oslo 3 Costa Plenty 119 Bjørg 143 262
5 5978 Herman Zachariassen Krogstad Holm J Torungen HK 63 Torungen 2 Costa Plenty 84 Bjørg 132 216
6 5989 Trym Olaf Olsen J Torungen HK 64 Torungen 2 Costa Plenty 94 Bjørg 111 205
Plass NHF nr Fornavn Etternavn Klasse Klubb Deltakernr Lag Båt Poeng Lørdag Båt søndag Poeng Søndag Totalt
Senior
1 6336 Frode Lerstein S Trondheim HK 65 Trondheim 1 Quattro 149 Costa Plenty 143 292
2 2131 Arne Reitan S Båstad HK 4 Båstad 1 Langø 130 Quattro 158 288
3 4313 Thor Magne Falch S Oslo HK 35 Oslo 5 Langø 160 Edgar iversen 127 287
4 4705 Arne Bergstrøm S Sarpsborg HK 43 Sarpsborg 1 Hellefisken 142 Ruffen 145 287
5 2624 Steinar Kristiansen S Fredrikshald HK 15 Fredrikshald 2 Ruffen 132 Bjørg 153 285
6 4731 Ulf Andreassen S Sarpsborg HK 44 Sarpsborg 1 Bjørg 113 Costa Plenty 164 277
7 2621 Tor Haugen S Fredrikshald HK 13 Fredrikshald 1 Langø 136 Langø 136 272
8 2629 Ole Løken S Fredrikshald HK 14 Fredrikshald 2 Lars-Erik 128 Quattro 134 262
9 2127 Per Moen S Båstad HK 7 Båstad 2 Ruffen 127 Costa Plenty 127 254
10 4308 Jan Petter Ekeberg S Oslo HK 33 Oslo 4 Edgar Iversen 105 Langø 140 245
11 5030 Håkon Taranger S SDSFC 46 Stavanger 1 Bjørg 111 Langø 131 242
12 2602 Tor Barm S Fredrikshald HK 12 Fredrikshald 1 Lars-Erik 107 Ruffen 129 236
13 4344 Sven Solbakken S Oslo HK 31 Oslo 4 Edgar Iversen 131 Bjørg 105 236
14 5922 Terje Ludvigsen S Torungen HK 62 Torungen 2 Lars-Erik 105 Langø 114 219
15 4386 Odd Langeid S Oslo HK 36 Oslo 5 Costa Plenty 88 Bas 127 215
16 5918 Rolf Pålmar Knutsen S Torungen HK 61 Torungen 2 Langø 80 Hellefisken 122 202
17 4355 Johan Winge S Oslo HK 41 Oslo 6 Quattro 103 Bas 96 199
18 4326 Stein Erik Kareliussen S Oslo HK 40 Oslo 6 Costa Plenty 57 57
Resultater LAG NM Havfiske 2021 Holmestrand
Plass Lag Lag Dag 1 Dag 2 Sum Sum Lag
1 4337 Tor Arne Rygg H Oslo HK 21 Oslo 1 Quattro 199 Bas 168 367
4321 Lars Hellum H Oslo HK 19 Oslo 1 Quattro 177 Bas 161 338
4331 Andrè Martinsen H Oslo HK 20 Oslo 1 Bas 163 Edgar iversen 167 330
4342 Petter Skudal H Oslo HK 22 Oslo 1 Langø 130 Gretteberg 167 297 1332
2 5354 Robin Ødegård H Ski HK 47 Ski 1 Quattro 190 Gretteberg 187 377
5405 Marius Holm Hansen H Ski HK 50 Ski 1 Langø 152 Costa Plenty 168 320
5318 Jon Anders Ihlen H Ski HK 48 Ski 1 Bjørg 138 Ruffen 160 298
5323 Thomas Løland H Ski HK 49 Ski 1 Langø 149 Bjørg 149 298 1293
3 2118 Kjetil Langvatn H Båstad HK 3 Båstad 1 Langø 143 Lars-Erik 174 317
2101 Christer Wiik-Nielsen H Båstad HK 6 Båstad 1 Quattro 147 Hellefisken 166 313
2129 Jostein Nybakke H Båstad HK 5 Båstad 1 Bjørg 146 Quattro 154 300
2131 Arne Reitan S Båstad HK 4 Båstad 1 Langø 130 Quattro 158 288 1218
4 4707 Erling Brandsrød H Sarpsborg HK 45 Sarpsborg 1 Edgar Iversen 147 Quattro 156 303
4744 Peter Solberg J Sarpsborg HK 42 Sarpsborg 1 Bjørg 158 Costa Plenty 170 328
4705 Arne Bergstrøm S Sarpsborg HK 43 Sarpsborg 1 Hellefisken 142 Ruffen 145 287
4731 Ulf Andreassen S Sarpsborg HK 44 Sarpsborg 1 Bjørg 113 Costa Plenty 164 277 1195
5 4304 Torunn Handeland D Oslo HK 24 Oslo 2 Bjørg 125 Langø 165 290
4351 Linda Arnesen D Oslo HK 26 Oslo 2 Costa Plenty 115 Bjørg 136 251
4302 Bjørn Bakkelid H Oslo HK 23 Oslo 2 Gretteberg 169 Langø 148 317
4367 Christoffer Jönsson H Oslo HK 25 Oslo 2 Ruffen 145 Costa Plenty 151 296 1154
6 5980 Hilde Skiffard D Torungen HK 57 Torungen 1 Bjørg 90 Quattro 168 258
5979 Irvin Kilde H Torungen HK 59 Torungen 1 Bas 151 Ruffen 182 333
5900 Are Andersen H Torungen HK 60 Torungen 1 Quattro 143 Costa Plenty 153 296
5914 Dagfinn Dahl H Torungen HK 58 Torungen 1 Costa Plenty 98 Langø 140 238 1125
7 4301 Eirik Gundersen H Oslo HK 30 Oslo 3 Gretteberg 152 Hellefisken 137 289
4425 Joaquim Barros H Oslo HK 28 Oslo 3 Ruffen 140 Langø 141 281
4341 Richard Sjursen H Oslo HK 27 Oslo 3 Ruffen 148 Quattro 129 277
4407 Christian Yung Berg Olsen J Oslo HK 29 Oslo 3 Costa Plenty 119 Bjørg 143 262 1109
8 2668 Raymond Danielsen H Fredrikshald HK 10 Fredrikshald 1 Bjørg 151 Lars-Erik 176 327
2609 Jan Ekenes H Fredrikshald HK 11 Fredrikshald 1 Bjørg 136 Quattro 138 274
2621 Tor Haugen S Fredrikshald HK 13 Fredrikshald 1 Langø 136 Langø 136 272
2602 Tor Barm S Fredrikshald HK 12 Fredrikshald 1 Lars-Erik 107 Ruffen 129 236 1109
9 5355 Anne K. Ødegård D Ski HK 53 Ski 2 Quattro 151 Gretteberg 129 280
5410 Sonja Deryckere D Ski HK 52 Ski 2 Langø 126 Bjørg 116 242
5414 Bijan Biazar H Ski HK 54 Ski 2 Costa Plenty 130 Quattro 135 265
5413 Nicolai Ødegård J Ski HK 51 Ski 2 Quattro 147 Gretteberg 152 299 1086
10 2671 Jan-Eric Herrstrøm H Fredrikshald HK 16 Fredrikshald 2 Langø 121 Quattro 153 274
2669 Torstein B. Sæle H Fredrikshald HK 17 Fredrikshald 2 Gretteberg 116 Lars-Erik 143 259
2624 Steinar Kristiansen S Fredrikshald HK 15 Fredrikshald 2 Ruffen 132 Bjørg 153 285
2629 Ole Løken S Fredrikshald HK 14 Fredrikshald 2 Lars-Erik 128 Quattro 134 262 1080
11 4316 Karl Nilsen H Oslo HK 32 Oslo 4 Gretteberg 138 Langø 129 267
4396 Lars Andre Tolun H Oslo HK 34 Oslo 4 Bas 126 Edgar iversen 120 246
4308 Jan Petter Ekeberg S Oslo HK 33 Oslo 4 Edgar Iversen 105 Langø 140 245
4344 Sven Solbakken S Oslo HK 31 Oslo 4 Edgar Iversen 131 Bjørg 105 236 994
12 4413 Vigdis Elmholdt D Oslo HK 37 Oslo 5 Langø 110 Bjørg 106 216
4391 Vladimiras Kriksciunas H Oslo HK 38 Oslo 5 Costa Plenty 74 Lars-Erik 109 183
4313 Thor Magne Falch S Oslo HK 35 Oslo 5 Langø 160 Edgar iversen 127 287
4386 Odd Langeid S Oslo HK 36 Oslo 5 Costa Plenty 88 Bas 127 215 901
13 5978 Herman Zachariassen Krogstad Holm J Torungen HK 63 Torungen 2 Costa Plenty 84 Bjørg 132 216
5989 Trym Olaf Olsen J Torungen HK 64 Torungen 2 Costa Plenty 94 Bjørg 111 205
5922 Terje Ludvigsen S Torungen HK 62 Torungen 2 Lars-Erik 105 Langø 114 219
5918 Rolf Pålmar Knutsen S Torungen HK 61 Torungen 2 Langø 80 Hellefisken 122 202 842
14 5349 Hjørdis Van Ness D Ski HK 55 Ski 3 Bjørg 133 Ruffen 158 291
5356 Marius S Hansen H Ski HK 56 Ski 3 Hellefisken 131 Gretteberg 164 295 586
15 4336 Lars Ottesen H Oslo HK 39 Oslo 6 Hellefisken 64 Costa Plenty 49 113
4355 Johan Winge S Oslo HK 41 Oslo 6 Quattro 103 Bas 96 199
4326 Stein Erik Kareliussen S Oslo HK 40 Oslo 6 Costa Plenty 57 57 369
16 6336 Frode Lerstein S Trondheim HK 65 Trondheim 1 Quattro 149 Costa Plenty 143 292 292
17 2027 Tormod Gretteberg H Botne HK 2 Botne 1 Gretteberg 144 Gretteberg 106 250 250
18 5030 Håkon Taranger S SDSFC 46 Stavanger 1 Bjørg 111 Langø 131 242 242
19 1722 Roar Hermansen H Bergen HF 1 Bergen 1 Bas 109 Bjørg 80 189 189
20 2672 Ole Gunnar Beckmann H Fredrikshald HK 18 Fredrikshald 3 Bas 67 Langø 103 170 170