Denne listen er komplett med medlemmer i NHF.

Herreklassen

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kilo totalt
1 5900 Are Andersen Torungen HK Herrer 26,440
2 4189 Irvin Kilde Nord Jæren Herrer 26,320
3 4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Herrer 26,120
4 2132 Jarle Reitan Båstad Herrer 23,190
5 4300 Steinar Andersen Oslo HK Herrer 18,960
6 2131 Arne Reitan Båstad Herrer 18,940
7 5311 Martin Gundersen Ski HK Herrer 18,660
8 4341 Richard Sjursen Oslo HK Herrer 18,490
9 2124 Andre Martinsen Båstad Herrer 17,840
10 2312 Meik Weidner Asker HK Herrer 17,270
11 4309 Knut Elgrud Oslo HK Herrer 16,940
12 2129 Jostein Nybakke Båstad Herrer 16,340
13 2118 Kjetil Langvatn Båstad Herrer 16,020
14 4308 Jan Petter Ekeberg Oslo HK Herrer 14,940
15 4315 Tom Greve Oslo HK Herrer 13,960
16 4313 Thor Falch Oslo HK Herrer 13,390
17 2618 Roar Grønås Fredrikshald Herrer 12,650
18 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK Herrer 12,560
19 4348 Carl Stiegler Oslo HK Herrer 12,280
20 3103 Gunnar Mathisen Holmestrand HK Herrer 11,660
21 4321 Lars Hellum Oslo HK Herrer 11,600
22 3100 Bent Erik Andersen Holmestrand Herrer 11,380
23 4399 Frode Kagge Oslo HK Herrer 10,800
24 4302 Bjørn B Bakkelid Oslo HK Herrer 10,680
25 2143 Eirik Gundersen Båstad Herrer 10,260
26 4749 Ole Fredrik Johansen Sarpsborg HK Herrer 9,660
27 6325 Knut Arne Røyne Trondheim HK Herrer 8,710
28 3108 Per Siltvedt Holmestrand Herrer 8,580
29 2113 Heming Haug Båstad Herrer 8,500
30 5397 Walid Mustapha Ski HK Herrer 8,420
31 5343 Geir Kristian Slydahl Ski HK Herrer 8,360
32 5354 Robin Ødegård Ski HK Herrer 8,250
33 2002 Tormod Gretteberg Botne HK Herrer 8,020
34 5400 Paal Haaberget Ski HK Herrer 7,540
35 5323 Thomas Løland Ski HK Herrer 7,300
36 4425 Joaquin A Barros Oslo HK Herrer 7,280
37 2114 Knut O Haug Båstad Herrer 7,060
38 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J&F Herrer 6,760
39 1609 Morten Østli Aurskog & Høland Herrer 6,640
40 2156 Jan E Herrstrøm Båstad Herrer 6,500
41 2657 Per Rune Holmøy Fredrikshald Herrer 5,410
42 2001 Lars Erik Berg Botne HK Herrer 5,000
43 2525 Jørgen Gundersen Botne HK Herrer 4,990
44 4344 Svein Solbakken Oslo HK Herrer 4,840
45 5401 Odd Anders Schrøder Ski HK Herrer 4,440
46 5036 Tom Unsgaard Stavanger Deep Sea Herrer 4,090
47 2020 Roy Lønn Botne HK Herrer 4,030
48 2027 Ole Kristian Steine Botne HK Herrer 3,860
49 4316 Karl Nilsen Oslo HK Herrer 3,600
50 2005 Jan Myklebust Botne HK Herrer 3,590
51 4367 Christoffer Jønsson Oslo HK Herrer 2,680
52 5608 Frits Løveng Frydenlund J&F Herrer 2,240
53 1603 Arne Hauger Aurskog & Høland Herrer 2,200
54 4708 Erling Brandrød Sarpsborg HK Herrer 1,540
55 3106 Tom Mathisen Holmestrand HK Herrer 1,180
56 2014 Tomas Steine Botne HK Herrer 1,020
57 4303 Thorgeir Barstado Oslo HK Herrer 0,640

 

Seniorklassen

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kilo totalt
1 2602 Tor Barm Fredrikshald HK Senior 17,700
3 4386 Odd Langeid Oslo HK Senior 17,040
4 4334 Inge Nilsen Oslo HK Senior 15,150
5 2018 Egil Berg Botne HK Senior 13,030
6 2021 Ludvig Larsen Botne HK Senior 12,110
7 2006 Kjell Myklebust Botne HK Senior 11,960
8 5347 Håkon Tangerås Ski HK Senior 10,960
9 4704 Jan Berger Sarpsborg HK Senior 10,210
10 2501 Gunnar Nødseth Florø HK Senior 8,120
11 5309 Petter Fredriksen Ski HK Senior 6,960
12 4355 Johan Winge Oslo HK Senior 6,800
13 4320 Jan R Halstvedt Oslo HK Senior 4,320
14 4326 Stein Kareliussen Oslo HK Senior 4,160
15 4305 Trond Borgen Oslo HK Senior 4,080
16 1712 Einar Eliassen Bergen Senior 3,000
17 2010 Roger Trandem Botne HK Senior 2,420
18 5023 Roar Sandvoll Stavanger Deep Sea Senior 2,100
19 4733 Bjørn Strand Sarpsborg HK Senior 1,600

 

Dame klassen

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kilo totalt
1 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Damer 14,400
2 4307 Rannveig Egge Oslo HK Damer 13,100
3 4734 Turid Strand Sarpsborg HK Damer 9,530
4 3109 Elisabeth Haugane Holmestrand HK Damer 4,700
5 4413 Vigdis Schotborg Oslo HK Damer 4,480
6 5037 Liv Unsgaard Stavanger Deep Sea Damer 4,410
7 5021 Vigdis Sandvoll Stavanger Deep Sea Damer 1,520

 

Juniorklassen

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kilo totalt
1 4400 Eivind Stensrud Oslo HK Junior 13,960

 

4 mannslag

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Kg-tot Kg-lag
1 PLASS 2131 Arne Reitan Båstad Team Normark 18,940 65,210
2132 Jarle Reitan Båstad Team Normark 23,190
2114 Knut O Haug Båstad Team Normark 7,060
2118 Kjetil Langvatn Båstad Team Normark 16,020
2 PLASS 5900 Are Andersen Torungen HK Mix 5 26,440 62,200
6325 Knut Arne Røyne Trondheim HK Mix 5 8,710
6335 Torunn Handeland Trondheim HK Mix 5 14,400
2618 Roar Grønås Fredrikshald Mix 5 12,650
3 PLASS 4321 Lars Hellum Oslo HK Gulp 11,600 55,680
4425 Joaquin A Barros Oslo HK Gulp 7,280
4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Gulp 26,120
4302 Bjørn B Bakkelid Oslo HK Gulp 10,680
4 PLASS 4300 Steinar Andersen Oslo HK Oslo 3 18,960 54,570
4344 Svein Solbakken Oslo HK Oslo 3 4,840
4341 Richard Sjursen Oslo HK Oslo 3 18,490
4348 Carl Stiegler Oslo HK Oslo 3 12,280
5 PLASS 2602 Tor Barm Fredrikshald HK Mix 4 17,700 52,860
4189 Irvin Kilde Nord Jæren Mix 4 26,320
1609 Morten Østli Aurskog & Høland Mix 4 6,640
1603 Arne Hauger Aurskog & Høland Mix 4 2,200
6 PLASS 2129 Jostein Nybakke Båstad Båstad 1 16,340 49,180
2124 Andre Martinsen Båstad Båstad 1 17,840
2113 Heming Haug Båstad Båstad 1 8,500
2156 Jan E Herrstrøm Båstad Båstad 1 6,500
7 PLASS 4400 Eivind Stensrud Oslo HK Oslo 4 13,960 46,980
4313 Thor Falch Oslo HK Oslo 4 13,390
4334 Inge Nilsen Oslo HK Oslo 4 15,150
4113 Vigdis Schotborg Oslo HK Oslo 4 4,480
8 PLASS 4309 Knut Elgrud Oslo HK Oslo 2 16,940 43,000
4320 Jan R Halstvedt Oslo HK Oslo 2 4,320
4308 Jan Petter Ekeberg Oslo HK Oslo 2 14,940
4355 Johan Winge Oslo HK Oslo 2 6,800
9 PLASS 5354 Robin Ødegård Ski HK Ski 1 8,250 39,070
5323 Thomas Løland Ski HK Ski 1 7,300
5318 Jon Anders Ihlen Ski HK Ski 1 12,560
5347 Håkon Tangerås Ski HK Ski 1 10,960
10 PLASS 2021 Ludvig Larsen Botne HK Mix 7 12,110 34,790
2002 Tormod Gretteberg Botne HK Mix 7 8,020
4399 Frode Kagge Oslo HK Mix 7 10,800
2027 Ole Kristian Steine Botne HK Mix 7 3,860
11 PLASS 5309 Petter Fredriksen Ski HK Ski 2 6,960 33,980
5311 Martin Gundersen Ski HK Ski 2 18,660
5302 Tony Anderson Ski HK Ski 2 0,000
5343 Geir Kristian Slydahl Ski HK Ski 2 8,360
12 PLASS 4315 Tom Greve Oslo HK Oslo 5 13,960 31,860
4303 Thorgeir Barstado Oslo HK Oslo 5 0,640
4326 Stein Kareliussen Oslo HK Oslo 5 4,160
4307 Rannveig Egge Oslo HK Oslo 5 13,100
13 PLASS 4305 Trond Borgen Oslo HK Oslo 1 4,080 27,400
4316 Karl Nilsen Oslo HK Oslo 1 3,600
4367 Christoffer Jønsson Oslo HK Oslo 1 2,680
4386 Odd Langeid Oslo HK Oslo 1 17,040
14 PLASS Thorvid Skjelle Holmestrand Lag 2 0,000 24,660
3108 Per Siltvedt Holmestrand Lag 2 8,580
3100 Bent Erik Andersen Holmestrand Lag 2 11,380
3109 Elisabeth Haugane Holmestrand HK Lag 2 4,700
15 PLASS 2143 Eirik Gundersen Båstad Mix 3 10,260 24,390
1712 Einar Eliassen Bergen Mix 3 3,000
4733 Bjørn Strand Sarpsborg HK Mix 3 1,600
4734 Turid Strand Sarpsborg HK Mix 3 9,530
16 PLASS 2525 Jørgen Gundersen Botne HK Team Småsei 4,990 24,370
2006 Kjell Myklebust Botne HK Team Småsei 11,960
2001 Lars Erik Berg Botne HK Team Småsei 5,000
2010 Roger Trandem Botne HK Team Småsei 2,420
17 PLASS Pål Runar Aashaug Holmestrand Mix 1 6,220 24,090
Stener Mathisen Holmestrand Mix 1 9,750
Signe Johansen Holmestrand Mix 1 0,000
2501 Gunnar Nødseth Florø HK Mix 1 8,120
18 PLASS 2312 Meik Weidner Asker HK Mix 2 17,270 23,370
2305 Frode Lerstein Asker HK Mix 2 0,000
Leif Olsson Sverige Mix 2 2,860
Bosse Smith Sverige Mix 2 3,240
19 PLASS 5401 Odd Anders Schrøder Ski HK Ski 3 4,440 22,960
5400 Paal Haaberget Ski HK Ski 3 7,540
5397 Walid Mustapha Ski HK Ski 3 8,420
Jonas Slydahl Ski HK Ski 3 2,560
20 PLASS 2005 Jan Myklebust Botne HK Botne 2 3,590 21,670
2018 Egil Berg Botne HK Botne 2 13,030
2014 Tomas Steine Botne HK Botne 2 1,020
2020 Roy Lønn Botne HK Botne 2 4,030
21 PLASS 4704 Jan Berger Sarpsborg HK Sarpsborg 1 10,210 21,410
4775 Jonas Samuelsen Sarpsborg HK Sarpsborg 1 0,000
4708 Erling Brandrød Sarpsborg HK Sarpsborg 1 1,540
4749 Ole Fredrik Johansen Sarpsborg HK Sarpsborg 1 9,660
22 PLASS 3105 Roar Mathisen Holmestrand HK Lag 1 0,000 14,770
3106 Tom Mathisen Holmestrand HK Lag 1 1,180
Tor Mathisen Holmestrand HK Lag 1 1,930
3103 Gunnar Mathisen Holmestrand HK Lag 1 11,660
23 PLASS Liv Unsgaard Stavanger Deep Sea SDSFC 4,410 12,120
5036 Tom Unsgaard Stavanger Deep Sea SDSFC 4,090
5021 Vigdis Sandvoll Stavanger Deep Sea SDSFC 1,520
5023 Roar Sandvoll Stavanger Deep Sea SDSFC 2,100
24 PLASS 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J&F Frydenlund 6,760 9,000
5608 Frits Løveng Frydenlund J&F Frydenlund 2,240
5606 Christofer Kasperson Frydenlund J&F Frydenlund
5613 Karsten Quiel Frydenlund J&F Frydenlund
25 PLASS 2657 Per Rune Holmøy Fredrikshald Mix 6 5,410 5,410
Cato Hagen Holmestrand Mix 6

 

Størst fisk

Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb St-fisk Slag
1 4189 Irvin Kilde Nord Jæren 3,260 Sei
2 4307 Rannveig Egge Oslo HK 3,180 Torsk
3 2602 Tor Barm Fredrikshald HK 2,920 Sei
4 1609 Morten Østli Aurskog & Høland 2,800 Sei
5 4749 Ole Fredrik Johansen Sarpsborg HK 2,600 Sei
6 2018 Egil Berg Botne HK 2,490 Tosrk
7 4341 Richard Sjursen Oslo HK 2,400 ??
8 5900 Are Andersen Torungen HK 2,300 Sei
9 4309 Knut Elgrud Oslo HK 2,300 Hyse
10 4315 Tom Greve Oslo HK 2,140 Sei
11 4308 Jan Petter Ekeberg Oslo HK 2,000 ??
12 0 Tor Mathisen Holmestrand HK 1,930 Torsk
13 5397 Walid Mustapha Ski HK 1,260 Kolje

 

Beste 2 mannslag

Tor Arne Rygg, Oslo HK, og Are Andersen, Torungen HK, totalt 52,560 kg.