Pigghåfestivalen 2016 Herrer
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot
1 17 2132 Jarle Reitan Båstad HK Herrer 10,37
2 36 5402 Thor Slettmo Ski HK Herrer 6,14
3 44 2027 Ole Kristian Steine Botne HK Herrer 6,00
4 34 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J&F Herrer 5,58
5 46 2004 Lars Kristian Johansen Botne HK Herrer 5,42
6 72 4425 Joaquim Andrade Barros Oslo HK Herrer 5,11
7 60 5354 Robin Ødegård Ski HK Herrer 5,10
8 76 4348 Carl Stiegler Oslo HK Herrer 5,00
9 67 4321 Lars Hellum Oslo HK Herrer 4,68
10 77 4367 Christoffer Jønsson Oslo HK Herrer 4,48
11 54 1200 Jim Andresen Akershus HK Herrer 4,42
12 68 4302 Bjørn Bakkelid Oslo HK Herrer 4,18
13 51 3114 Leif Olsson Holmestrand HK Herrer 4,08
14 45 2014 Thomas Steine Botne HK Herrer 4,02
15 22 2105 Glenn Engkvist Båstad HK Herrer 4,00
16 18 2118 Kjetil Langvatn Båstad HK Herrer 3,92
17 57 5323 Thomas Løland Ski HK Herrer 2,96
18 2 3106 Roar Mathisen Holmestrand HK Herrer 2,22
19 35 1609 Morten Østli Aurskog&Høland Herrer 2,22
20 7 3100 Bent Erik Andersen Holmestrand HK Herrer 2,20
21 10 4708 Erling Brandsrød Sarpsborg Herrer 2,16
22 66 4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Herrer 2,06
23 37 2001 Lars Erik Berg Botne HK Herrer 2,00
24 19 2114 Knut Ole Haug Båstad HK Herrer 1,96
25 47 2025 Tor Arnold Johansen Botne Herrer 1,88
26 31 6325 Knut Arne Røyne Trondheim HK Herrer 1,84
27 27 2115 Morten Hvam Båstad HK Herrer 1,76
28 23 2129 Jostein Nybakke Båstad HK Herrer 1,68
29 9 4706 Arne Bergstrøm Sarpsborg Herrer 1,62
30 25 2156 Jan Eric Herrstrøm Båstad HK Herrer 1,60
31 78 4316 Karl Nilsen Oslo HK Herrer 1,54
32 21 2124 Andre Martinsen Båstad HK Herrer 1,54
33 63 5346 Carsten Stryn Ski HK Herrer 1,50
34 62 5357 Sigbjørn Hansen Ski HK Herrer 1,48
35 28 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK Herrer 1,46
36 74 4301 Eirik Gundersen Oslo HK Herrer 1,36
37 33 5608 Frits Løveng Frydenlund J&F Herrer 0,84
38 32 5900 Are Andersen Torungen HK Herrer 0,80
39 81 5405 Marius Holm Hansen Ski HK Herrer 0,74
40 39 2005 Jan Myklebust Botne HK Herrer 0,49
41 24 2138 Tore Hermanseter Båstad HK Herrer 0,38
42 52 3115 Bosse Smith Holmestrand HK Herrer 0,35
43 79 4336 Lars Ottesen Oslo HK Herrer 0,24

 

Pigghåfestivalen 2016 Senior
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot
1 20 2131 Arne Reitan Båstad HK Senior 7,74
2 40 2006 Kjell Myklebust Botne HK Senior 5,44
3 55 2602 Tor Barm Fredrikshald HK Senior 4,12
4 6 2305 Frode Lerstein Asker HK Senior 3,90
5 64 5347 Håkond Tangerås Ski HK Senior 3,79
6 53 1205 Nils Ottar Thuv Akershus HK Senior 3,70
7 16 4704 Jan Berger Sarpsborg Senior 3,57
8 73 4386 Odd Langeid Oslo HK Senior 3,30
9 59 5309 Petter Fredriksen Ski HK Senior 2,30
10 69 4305 Trond Borgen Oslo HK Senior 2,19
11 42 2008 Gunder Salbu Botne HK Senior 2,00
12 41 2010 Roger Trandem Botne HK Senior 1,66
13 48 2501 Gunnar Nødseth Florø HK Senior 1,48
14 26 2127 Per Moen Båstad HK Senior 1,34
15 70 4355 Johan Winge Oslo HK Senior 0,90
16 56 1712 Einar Eliassen Bergen HK Senior 0,80

 

Pigghåfestivalen 2016 Damer
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot
1 30 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Damer 7,28
2 15 4703 Astri Berger Sarpsborg Damer 3,47
3 80 4413 Vigdis Schotborg Oslo HK Damer 1,56
4 65 4401 Hilde Skiffard Oslo HK Damer 0,50

 

Pigghåfestivalen 2016 Junior
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot
1 29 3505 Kristian Hausken Nordvegen HK Junior 6,84
2 61 5356 Marius Hansen Ski HK Junior 4,80
3 49 4388 Fredrik Vestli Oslo HK Junior 3,45

 

Pigghåfestivalen 2016 Lag
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Klasse Kg-tot Kg-lag
1  Plass 17 2132 Jarle Reitan Båstad HK Team Nordmark Herrer 10,37 23,99
18 2118 Kjetil Langvatn Båstad HK Team Nordmark Herrer 3,92
19 2114 Knut Ole Haug Båstad HK Team Nordmark Herrer 1,96
20 2131 Arne Reitan Båstad HK Team Nordmark Senior 7,74
2   Plass 29 3505 Kristian Hausken Nordvegen HK Mix 1 Junior 6,84 16,76
30 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Mix 1 Damer 7,28
31 6325 Knut Arne Røyne Trondheim HK Mix 1 Herrer 1,84
32 5900 Are Andersen Torungen HK Mix 1 Herrer 0,80
3   Plass 33 5608 Frits Løveng Frydenlund J&F Mix 3 Herrer 0,84 14,78
34 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J&F Mix 3 Herrer 5,58
35 1609 Morten Østli Aurskog&Høland Mix 3 Herrer 2,22
36 5402 Thor Slettmo Ski HK Mix 3 Herrer 6,14
4   Plass 53 1205 Nils Ottar Thuv Akershus HK Mix 4 Senior 3,70 13,04
54 1200 Jim Andresen Akershus HK Mix 4 Herrer 4,42
55 2602 Tor Barm Fredrikshald HK Mix 4 Senior 4,12
56 1712 Einar Eliassen Bergen HK Mix 4 Senior 0,80
5   Plass 45 2014 Thomas Steine Botne HK Mix 6 Herrer 4,02 12,80
46 2004 Lars Kristian Johansen Botne HK Mix 6 Herrer 5,42
47 2025 Tor Arnold Johansen Botne Mix 6 Herrer 1,88
48 2501 Gunnar Nødseth Florø HK Mix 6 Senior 1,48
6   Plass 61 5356 Marius Hansen Ski HK Lag 2 Junior 4,80 11,57
62 5357 Sigbjørn Hansen Ski HK Lag 2 Herrer 1,48
63 5346 Carsten Stryn Ski HK Lag 2 Herrer 1,50
64 5347 Håkond Tangerås Ski HK Lag 2 Senior 3,79
7   Plass 65 4401 Hilde Skiffard Oslo HK Lag 1 Damer 0,50 11,42
66 4337 Tor Arne Rygg Oslo HK Lag 1 Herrer 2,06
67 4321 Lars Hellum Oslo HK Lag 1 Herrer 4,68
68 4302 Bjørn Bakkelid Oslo HK Lag 1 Herrer 4,18
8   Plass 57 5323 Thomas Løland Ski HK Lag 1 Herrer 2,96 11,10
81 5405 Marius Holm Hansen Ski HK Lag 1 Herrer 0,74
59 5309 Petter Fredriksen Ski HK Lag 1 Senior 2,30
60 5354 Robin Ødegård Ski HK Lag 1 Herrer 5,10
9   Plass 73 4386 Odd Langeid Oslo HK Lag 3 Senior 3,30 9,66
74 4301 Eirik Gundersen Oslo HK Lag 3 Herrer 1,36
75 4309 Knut Elgrud Oslo HK Lag 3 Herrer
76 4348 Carl Stiegler Oslo HK Lag 3 Herrer 5,00
10 Plass 41 2010 Roger Trandem Botne HK Lag 2 Senior 1,66 9,66
42 2008 Gunder Salbu Botne HK Lag 2 Senior 2,00
43 2026 Roy Lønn Botne HK Lag 2 Herrer
44 2027 Ole Kristian Steine Botne HK Lag 2 Herrer 6,00
11 Plass 69 4305 Trond Borgen Oslo HK Lag 2 Senior 2,19 8,20
70 4355 Johan Winge Oslo HK Lag 2 Senior 0,90
71 4308 Jan Petter Ekeberg Oslo HK Lag 2 Senior
72 4425 Joaquim Andrade Barros Oslo HK Lag 2 Herrer 5,11
12 Plass 37 2001 Lars Erik Berg Botne HK Lag 1 Herrer 2,00 7,93
38 2002 Tormod Gretteberg Botne HK Lag 1 Herrer
39 2005 Jan Myklebust Botne HK Lag 1 Herrer 0,49
40 2006 Kjell Myklebust Botne HK Lag 1 Senior 5,44
13 Plass 49 4388 Fredrik Vestli Oslo HK Mix 8 Junior 3,45 7,88
50 3113 Pål Runar Aashaug Holmestrand HK Mix 8 Herrer
51 3114 Leif Olsson Holmestrand HK Mix 8 Herrer 4,08
52 3115 Bosse Smith Holmestrand HK Mix 8 Herrer 0,35
14 Plass 77 4367 Christoffer Jønsson Oslo HK Lag 4 Herrer 4,48 7,82
78 4316 Karl Nilsen Oslo HK Lag 4 Herrer 1,54
79 4336 Lars Ottesen Oslo HK Lag 4 Herrer 0,24
80 4413 Vigdis Schotborg Oslo HK Lag 4 Damer 1,56
15 Plass 21 2124 Andre Martinsen Båstad HK Lag 1 Herrer 1,54 7,60
22 2105 Glenn Engkvist Båstad HK Lag 1 Herrer 4,00
23 2129 Jostein Nybakke Båstad HK Lag 1 Herrer 1,68
24 2138 Tore Hermanseter Båstad HK Lag 1 Herrer 0,38
16 Plass 13 4754 Ulf Andreassen Sarpsborg Lag 2 Senior 7,04
14 4776 Hans Roger Tyreng Sarpsborg Lag 2 Junior
15 4703 Astri Berger Sarpsborg Lag 2 Damer 3,47
16 4704 Jan Berger Sarpsborg Lag 2 Senior 3,57
17 Plass 25 2156 Jan Eric Herrstrøm Båstad HK Mix 2 Herrer 1,60 6,16
26 2127 Per Moen Båstad HK Mix 2 Senior 1,34
27 2115 Morten Hvam Båstad HK Mix 2 Herrer 1,76
28 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK Mix 2 Herrer 1,46
18 Plass 5 3109 Elisabeth Haugane Holmestrand HK Mix 9 Damer 6,10
6 2305 Frode Lerstein Asker HK Mix 9 Senior 3,90
7 3100 Bent Erik Andersen Holmestrand HK Mix 9 Herrer 2,20
8 3111 Stener Mathisen Holmestrand HK Mix 9 Herrer
19 Plass 9 4706 Arne Bergstrøm Sarpsborg Lag 1 Herrer 1,62 3,78
10 4708 Erling Brandsrød Sarpsborg Lag 1 Herrer 2,16
11 4734 Turid Strand Sarpsborg Lag 1 Damer
12 4733 Bjørn Strand Sarpsborg Lag 1 Senior
20 Plass 1 3103 Gunnar Mathisen Holmestrand HK Lag 1 Senior 2,22
2 3106 Roar Mathisen Holmestrand HK Lag 1 Herrer 2,22
3 3106 Tom Mathisen Holmestrand HK Lag 1 Herrer
4 3110 Tor Mathisen Holmestrand HK Lag 1 Herrer
 

 

Pigghåfestivalen 2016 Størst Fisk
Plass St nr Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse St-fisk Slag
1 49 4388 Fredrik Vestli Oslo HK Junior 3,45 Torsk
2 53 1205 Nils Ottar Thuv Akershus HK Senior 3,24 Sei
3 34 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J&F Herrer 2,35 Sei
4 20 2131 Arne Reitan Båstad HK Senior 2,30 Torsk
5 30 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Damer 2,12 Hyse
6 18 2118 Kjetil Langvatn Båstad HK Herrer 2,04 Sei
7 42 2008 Gunder Salbu Botne HK Senior 2,00 Torsk
8 45 2014 Thomas Steine Botne HK Herrer 1,70 Torsk
9 9 4706 Arne Bergstrøm Sarpsborg Herrer 1,62 Sei
10 7 3100 Bent Erik Andersen Holmestrand HK Herrer 1,60 Sei