Sommarøy Havfiskefestival 2016
03.jun.16
Herrer
Plassering Medlemsnr NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt i kg
1 6135 Kurt Andreassen Tromsø HK Tromsø mix 78,6
2 2132 Jarle Reitan Båstad HK Team Normark 27,75
3 5302 Tony Andersson Ski HK Ski mix 23,85
4 Stefan Falck Kiruna Pighunters Pighunters 20,75
5 4309 Knut Elgrud Oslo HK Oslo 1 20,5
6 Juha Rautavuoma Kiruna Pighunters Pighunters 18,9
7 4302 Bjørn Bakkelid Oslo HK Oslo 1 18,2
8 2118 Kjetil Langvatn Båstad HK Team Normark 17,55
9 2311 Arild Wilhelmsen Asker HK Mix Asker 17,3
10 2124 André Martinsen Båstad HK Båstad 1 14,15
11 2001 Lars Erik Berg Botne HK Mix Asker 12,95
12 2133 Christian Sletmo Båstad HK Båstad 1 12
13 2114 Knut Ole Haug Båstad HK Team Normark 10,8
14 5354 Robin Ødegård Ski HK Ski mix 7,9
15 4344 Sven Solbakken Oslo HK Oslo 1 7,7
16 2115 Morten Hvam Båstad HK Båstad 1 7,2
17 5323 Thomas Løland Ski HK Ski mix 7,15
18 6159 Hallgeir Selven Tromsø HK Tromsø mix 4,5
19 2129 Jostein Nybakke Båstad HK Båstad 1 3,55
20 2156 Jan-Erik Herrstrøm Båstad HK Mix 1 1,8
21 1609 Morten Østli Aurskog Høland HK Ski mix 1,75
Damer
Plassering Medlemsnr NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
1 2805 Judith Larsen Harstad HK Mix 1 37,35
2 2916 Kjærsti Kristiansen Havulvan HK Tromsø mix 19,15
3 6121 Annette Harsting Tromsø HK Tromsø mix
Junior
Plassering Medlemsnr NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
Senior
Plassering Medlemsnr NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
1 2807 Trond-Roger Larsen Harstad HK Mix 1 55,2
2 2131 Arne Reitan Båstad HK Team Normark 29,65
3 6329 Svein Erling Smolan Trondheim HK Mix Asker 21,55
4 2127 Per Moen Båstad HK Mix 1 16,1
5 4355 Johan Winge Oslo HK Oslo 1 14,7
6 4331 Frode Lerstein Asker HK Mix Asker 10,25
7 Kenneth Dunbäck Kiruna Pighunters Pighunters
Størst fisk Side 1 av 1
Sommarøy Havfiskefestival 2016
Navn Båt Art Vekt
Judith Larsen Anne Torsk 7,800
Jarle Reitan Lady Elsie Torsk 7,600
Kurt Andreassen Anne Torsk 6,600
Arne Reitan Fidel Brosme 6,300
Thomas Løland Trålfisk Torsk 6,200
Trond-Roger Larsen Anne Torsk 6,100
Arild Wilhelmsen Trålfisk Torsk 5,200
Johan Winge Lady Elsie Sei 4,650
Bjørn Bakkelid Lady Elsie Torsk 4,200
Jarle Reitan Lady Elsie Gråsteinbit 4,100
Tony Andersson Fidel Hyse 3,700
Per Moen Hufsa Sei 2,600
Lars Erik Berg Lady Elsie Brosme 2,550
Svein Erling Smolan Fidel Gråsteinbit 2,000
Juha Rautavuoma Kjølva Lusuer 0,400
2-mannslag
Sommarøy Havfiskefestival 2016
Lag Fisker Vekt
1. PLASS Kurt Andreassen
Kjærsti Kristiansen 97,750
2. PLASS Kurt Andreassen
Annette Harsting 78,600
3. PLASS Jarle Reitan
Arne Reitan 57,400
4-mannslag
Sommarøy Havfiskefestival 2016
Lag Fisker Vekt
Mix 1 110,450
Jan Erik Herrstrøm 1,800
Per Moen 16,100
Trond-Roger Larsen 55,200
Judith Larsen 37,350
Tromsø mix 102,250
Annette Harsting
Hallgeir Selven 4,500
Kjærsti Kristiansen 19,150
Kurt Andreassen 78,600
Team Normark 85,750
Knut Ole Haug 10,800
Jarle Reitan 27,750
Kjetil Langvatn 17,550
Arne Reitan 29,650
ALLE LAG
MIX ASKER PIGHUNTERS
Frode Lerstein 10,25 Kenneth Dunbäck 0
Arild Wilhelmsen 17,3 Stefan Falck 20,75
Lars Erik Berg 12,95 Juha Rautavuoma 18,9
Svein Erling Smolan 21,55 Totalt 39,65
Totalt 62,05
BÅSTAD 1 TROMSØ MIX
Morten Hvam 7,2 Annette Harsting 0
Christan Sletmo 12 Hallgeir Selven 4,5
Jostein Nybakke 3,55 Kjærsti Kristiansen 19,15
André Martinsen 14,15 Kurt Andreassen 78,6
Totalt 36,9 Totalt 102,25
SKI MIX MIX 1
Thomas Løland 7,15 Jan Erik Herrstrøm 1,8
Robin Ødegård 7,9 Per Moen 16,1
Morten Østli 1,75 Trond-Roger Larsen 55,2
Tony Andersson 23,85 Judith Larsen 37,35
Totalt 40,65 Totalt 110,45
OSLO 1 TEAM NORMARK
Sven Solbakken 7,7 Knut Ole Haug 10,8
Knut Elgrud 20,5 Jarle Reitan 27,75
Bjørn Bakkelid 18,2 Kjetil Langvatn 17,55
Johan Winge 14,7 Arne Reitan 29,65
Totalt 61,1 Totalt 85,75
BESTE BÅT SOMMARØY HAVFISKEFESTIVAL 2016
03.jun.16
Vekt for de 2 beste på båten gjelder
1. PLASS ANNE – SKIPPER HILMAR SOLBAKKEN
Deltakere Kurt Andreassen Tromsø HK 78,60 kg
Trond-Roger Larsen Harstad HK 55,20 kg
Judith Larsen Harstad HK 37,35 kg
Totalvekt 2 beste: 133,80 kg
2. PLASS FIDEL – SKIPPER PAUL JENSEN
Deltakere Arne Reitan Båstad HK 29,65 kg
Tony Andersson Ski HK 23,85 kg
Svein Erling Smolan Trondheim HK 21,55 kg
Stefan Falck Pighunters 20,75 kg
Kjetil Langvatn Båstad HK 17,55 kg
Totalvekt 2 beste: 53,50 kg
3. PLASS LADY ELSIE – SKIPPER CHAS WALKER
Deltakere Jarle Reitan Båstad HK 27,75 kg
Bjørn Bakkelid Oslo HK 18,20 kg
Johan Winge Oslo HK 14,70 kg
Lars Erik Berg Botne HK 12,95 kg
Knut Ole Haug Båstad HK 10,80 kg
Morten Østli Aurskog Høland 1,75 kg
Totalvekt 2 beste: 45,95 kg
4. PLASS HUFSA – SKIPPER JAN-WILLY TOFTEN
Deltakere Knut Elgrud Oslo HK 20,50 kg
Kjærsti Kristiansen Havulvan HK 19,15 kg
Per Moen Båstad HK 16,10 kg
André Martinsen Båstad HK 14,15 kg
Totalvekt 2 beste: 39,65 kg
5. PLASS TRÅLFISK – SKIPPER AKSEL RODE MOE
Deltakere Arild Wilhelmsen Asker HK 17,30 kg
Christian Sletmo Båstad HK 12,00 kg
Frode Lerstein Asker HK 10,25 kg
Sven Solbakken Oslo HK 7,70 kg
Morten Hvam Båstad HK 7,2 kg
Thomas Løland Ski HK 7,15 kg
Totalvekt 2 beste: 29,30 kg
6. PLASS KJØLVA – SKIPPERE GEIR TOFTEN OG
JOAKIM MOLUND
Deltakere Juha Rautavuoma Pighunters 18,90 kg
Robin Ødegård Ski HK 7,90 kg
Hallgeir Selven Tromsø HK 4,50 kg
Jostein Nybakke Båstad HK 3,55 kg
Jan Erik Herrstrøm Båstad HK 1,80 kg
Annette Harsting Tromsø HK 0 kg
Kenneth Dunbäck Pighunters 0 kg
Totalvekt 2 beste: 26,80 kg