Andenesfestivalen
Herrer
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
1 Kim Johansen Tromsø HK 153,5 100
2 Roy Kristoffersen Andenes HK 102 99
3 Lars Erik Berg Botne HK 83,5 98
4 Øyvind Høyer Tromsø HK 72 97
5 Daniel Kristoffersen Andenes HK 65,5 96
6 Tom Erik Larsen Harstad HK 37 95
6 Hans K. Knutsen Andenes HK 37 95
7 Kristian Vaage Harstad HK 13,5 94
8 Nigel Hearn Harstad HK 5 93
  Andreas Martinsen Harstad HK 0
  Jonas P. Matson Harstad HK 0
  Steinar Øverland Harstad HK 0
Senior
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
1 Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 75,5 100
2 4355 Johan Winge Oslo HK 70,5 99
3 2305 Frode Lerstein Asker HK 47 98
4 2306 Kjell Torbjørnsen Asker HK 28 97
5 Rolf Knudsen Torungen HK 25,5 96
6 Svein Sellevold Andenes HK 12 95
Damer
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
1 Nina Vassbotn Harstad HK 52,5 100
2 Hanne Adolfsen Andenes HK 44,5 99
3 Elsa Åsvang Andenes HK 8,5 98
4-mannslag
Lag Fornavn Etternavn Klubb Vekt (Kg.)  
Haill Lars Erik Berg Botne HK 83,5
Johan Winge Oslo HK 70,5
Frode Lerstein Asker HK 47
Kjell Torbjørnsen Asker HK 28
Sum 229
Mix 1 Kim Johansen Tromsø HK 153,5
Øyvind Høyer Tromsø HK 72
Andreas Martinsen Harstad HK 0
Sum 225,5
Andenes HK Roy Kristoffersen Andenes HK 102
Hanne Adolfsen Andenes HK 44,5
Hans K. Knutsen Andenes HK 37
Svein Sellevold Andenes HK 12
Sum 195,5
4-manns lag Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 75,5
Tore Bjerke Turistklasse 31
Nicolai Aamot Turistklasse 27
Helmer Bomban Turistklasse 22
Sum 155,5
Hartad 2 Nina Vassbotn Harstad HK 52,5
Tom Erik Larsen Harstad HK 37
Rolf Knudsen Torungen HK 25,5
Jason Sillince 0
Sum 115
Mix 2 Daniel Kristoffersen Andenes HK 65,5
Elsa Åsvang Andenes HK 8,5
Sum 74
Harstad 1 Kristian Vaage Harstad HK 13,5
Nigel Hearn Harstad HK 5
Jonas P. Matson Harstad HK 0
Steinar Øverland Harstad HK 0
Sum 18,5
Størst fisk
Plass Fornavn Etternavn Klubb Art. Kg.
1 Kim Johansen Tromsø HK Kveite 94
2 Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 13,6
3 Vegard Stokkeland Turistklasse 12,2
4 Nina Vassbotn Harstad HK 9,59
5 Frode Lerstein Asker HK 9,47
6 Johan Winge Oslo HK 8,2
7 Hanne Adolfsen Andenes HK 8,2
8 Ambalov Turistklasse 8,1
9 Tom Erik Larsen Harstad HK 7,88
10 Zaitoo Valera Turistklasse 7,7
Beste båter:
Plass Navn Kg.
1 Fredrik 237
2 Leisund 202
3 Sigurd 167,51
4 Mathilde 125
5 Simen 119,5
6 Fiskerinnen 107,5
7 Braken 88,5
8 Embla 69
9 Serine 31

 

Midnattsolfestivalen
Herrer
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
q Nigel Hearn Harstad HK 128 100
2 Daniel Kristoffersen Andenes HK 93,5 99
3 Andreas Martinsen Harstad HK 91 98
4 Hans K. Knutsen Andenes HK 72,5 97
5 Roy Kristoffersen Andenes HK 69 96
6 Tom Erik Larsen Harstad HK 55,5 95
7 Lars Erik Berg Botne HK 50 94
8 Kim Johansen Tromsø HK 30,5 93
9 Øyvind Høyer Tromsø HK 30 92
10 Steinar Øverland Harstad HK 29 91
11 Jonas P. Matson Harstad HK 5 90
Kristian Vaage Harstad HK 0
Jason Sillince Harstad HK 0
Senior
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
1 2305 Frode Lerstein Asker HK 80,5 100
2 4355 Johan Winge Oslo HK 39 99
3 Trond Roger Larsen Harstad HK 31 98
4 Svein Sellevold Andenes HK 30 97
5 Rolf Knudsen Torungen HK 16,5 96
6 Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 16 95
7 2306 Kjell Torbjørnsen Asker HK 9 94
Damer
Plass NHF nr. Fornavn Etternavn Klubb Kg. NC poeng
1 Nina Vassbotn Harstad HK 31,5 100
2 Hanne Adolfsen Andenes HK 9 99
Størst fisk
Plass Fornavn Etternavn Klubb Art. Kg.
1 Nicolai Åmot Turistklasse 14,36
2 Nina Vassbotn Harstad HK 9,65
3 Frode Lerstein Asker HK 9,5
4 Tom Erik Larsen Harstad HK 8,47
5 Andreas Martinsen Harstad HK 8,31
6 Kim Johansen Tromsø HK 5,3
7 Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 2,78
4-mannslag
Lag Fornavn Etternavn Klubb Vekt (Kg.)
Andenes HK Hans K. Knutsen Andenes HK 72,5
Roy Kristoffersen Andenes HK 69
Svein Sellevold Andenes HK 30
Hanne Adolfsen Andenes HK 9
Sum 180,5
Haill Frode Lerstein Asker HK 80,5
Lars Erik Berg Botne HK 50
Johan Winge Oslo HK 39
Kjell Torbjørnsen Asker HK 9
Sum 178,5
Harstad 1 Nigel Hearn Harstad HK 128
Steinar Øverland Harstad HK 29
Jonas P. Matson Harstad HK 5
Kristian Vaage Harstad HK
Sum 162
4-manns lag Helmer Bomban Turistklasse 96
Nicolai Aamot Turistklasse 22
Bjørn Thorsen Sarpsborg HK 16
Tore Bjerke Turistklasse 9,5
Sum 143,5
Hartad 2 Tom Erik Larsen Harstad HK 55,5
Nina Vassbotn Harstad HK 31,5
Rolf Knudsen Torungen HK 16,5
Jason Sillince
Sum 103,5
Mix 2 Daniel Kristoffersen Andenes HK 93,5
Elsa Åsvang Andenes HK
Sum 93,5
Mix 1 Trond R. Larsen Harstad HK 31
Kim Johansen Tromsø HK 30,5
Øyvind Høyer Tromsø HK 30
Sum 31
Beste båter:
Plass Navn Kg.
1 Mathilde 304,5
2 Braken 274
3 Fiskerinnen 203,5
4 Simen 158
5 Fredrik 81
6 Leisund 65
7 Embla 48

Del innlegg

Facebook
Twitter

Relaterte innlegg

Blogg fra Karmøy Festivalene.   Dag 1. Nordvegen havfiskefestival. Været viste seg fra sin beste side, da vi møtte til årets første festival i 2022

Les videre »

In memoriam

Det er med stor sorg jeg på vegne av Botne Havfiskeklubb må meddele at Jan Myklebust er død etter lang tids sykdom. Begravelsen vil finne

Les videre »