Festivalens Navn Sørøyfestivalen 2017
Dato Lørdag 29.april 2017
Herrer
Plass Medl.nr. Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
1 2001 Lars Erik Berg  Botne HK Mix2     128,00
2 2319 Tore Pettersen  Asker HK Mix1     119,00
3 2000 Geir Aronsen  Asker HK Mix2     107,00
4 2813 Kristian Waage  Harstad HK Mix1     101,50
5 4344 Sven Solbakken  Oslo HK Mix1       87,50
6 9018 Raymond Sæther  Sørøy HK team smolt       64,00
7 9023 Per Jonny Johansen  Sørøy HK ENI       35,00
8 9005 Alf Ragnar Wirkola  Sørøy HK Sørøy 2       30,00
9 9020 Bård Dyrseth  Sørøy HK ENI       30,00
10 9017 Thor Hermann Wuttudal  Sørøy HK team smolt       28,50
11 9012 Kjell Åge Østlyngen  Sørøy HK Alta 1       23,50
12 9021 Lars Petter Nørgård  Sørøy HK ENI       18,50
13 9022 Flemming Munk  Sørøy HK ENI         7,50
14 9014 Jon-Sindre Evanger  Sørøy HK Lag 1         3,50
Damer
Plass Medl.nr. Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt
1 1300 Hanne E Adolfsen  Andenes HK Sørøy 2       96,00
2 9010 Nina Nilsen  Sørøy HK Sørøy 1       48,00
3 9009 Gry Schneidereit  Sørøy HK Sørøy 1       37,00
4 9013 Bente Østlyngen  Sørøy HK Alta 1       35,00
5 9006 Elin Synnøve Rishaug  Sørøy HK Sørøy 2       19,00
6 9015 Natalia Rishaug  Sørøy HK Sørøy 2              –
Junior
Plass Medl.nr. Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt
1 9011 Adrian Østlyngen Sørøy HK Alta1         9,50
Senior
Plass Medl.nr. Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt
1 2305 Frode Lerstein  Asker HK Mix2       98,50
2 2311 Arild Wilhelmsen  Asker HK Mix1       94,50
3 4355 Johan Winge  Oslo HK Mix2       88,00
4 2010 Roger Trandem  Botne HK team smolt       84,50
5 9016 Lars Petter Andresen  Sørøy HK Lag1       10,00
6 9019 Kjell H Teigen  Sørøy HK Lag1         4,30
Største fisker Fredag og lørdag
Nr. Medl.nr. Fornavn Etternavn Klubb Art Vekt
1 9023  Per Jonny Johansen  Sørøy hk torsk       24,98
2 2311  Arild Wilhelmsen  Asker HFK torsk       23,22
3 4355  Johan  Winge  Oslo HK torsk       21,28
4 2311  Arild Wilhelmsen  Asker HFK torsk       19,90
5 2319  Tore Pettersen  Asker HFK Torsk       19,68
6 9001  Roy mienna  Sørøy hk torsk       18,86
7 2305  Frode  Lerstein  Asker HFK torsk       18,72
8 4344  Sven Solbakken  Oslo HK torsk       18,08
9 1300  Hanne E Adolfsen  Andenes HK Torsk       18,04
10 2000  Geir Aronsen  Botne HFK torsk       17,64
11 2305  Frode Lerstein  Asker HFK torsk       16,86
12 9018  Raymond Sæther  Sørøy hk torsk       16,40
13 4344  Sven Solbakken  Oslo HK torsk       15,80
14 1300  Hanne E  Adolfsen  Andenes HK torsk       15,16
15 9013  Bente østlyngen  Sørøy hk torsk       14,90
16 1300  Hanne E Adolfsen  Andenes HK torsk       14,48
17 9012  Kejll Åge østlyngen  Sørøy hk torsk       14,16
18 4355  Johan Winge  Oslo HK torsk       14,02
19 2813  Kristian Waage  Harstad HFK Torsk       13,92
20 9013  Bente østlyngen  Sørøy hk torsk       13,86
21 9013  Bente østlyngen  Sørøy hk torsk       13,64
22 2813  Kristian  Waage  Harstad HFK torsk       13,60
23 9020  Bård Dyrseth  Sørøy hk tosk       13,58
24 2010  Roger  Trandem  Botne HFK torsk       13,48
25 9022  Flemming Munk  Sørøy hk torsk       13,44
26 9010  Nina Nilsen  Sørøy hk torsk       13,32
27 2311  Arild Wilhelmsen  Asker HFK torsk       13,22
28 9021  Lars Nørgård  Sørøy hk torsk       13,14
29 9010  Nina  Nilsen  Sørøy hk torsk       13,06
30 2000  Geir Aronsen  Botne HFK torsk       13,00
31 2001  Lars Erik  Berg  Botne HFK torsk       12,82
32 9013  Bente østlyngen  Sørøy hk torsk       12,78
33 2319  Tore Pettersen  Asker HFK torsk       11,96
34 9019  Kjell H Teigen  Sørøy hk torsk       11,94
35 2001  Lars Erik Berg  Botne HFK torsk       11,94
36 2001  Lars Erik Berg  Botne HFK torsk       11,92
37 9012  Kjell Åge  østlyngen  Sørøy hk torsk       11,90
38 9009  Gry Schneidereit  Sørøy hk torsk       11,88
39 9011  Adrian østlyngen  Sørøy hk torsk       11,56
40 9010  Nina Nilsen  Sørøy hk torsk       11,36
41 9010  Nina Nilsen  Sørøy hk torsk       11,10
42 9020  Bård Dyrseth  Sørøy hk torsk       10,80
43 1300  Hanne E Adolfsen  Andenes HK torsk       10,50
44 4355  Johan Winge  Oslo HK torsk       10,22
45 2010  Roger Trandem  Botne HFK torsk       10,18
46 9015  Thor Hermman Wuttudal  Sørøy hk torsk       10,14
47 9010  Nina Nilsen  Sørøy hk torsk       10,08
48 9006  Elin Synnøve Rishaug  Sørøy hk torsk         8,74
49 9009  Gry Schneidereit  Sørøy hk torsk         7,82
50 9014  Jon-Sindre Evanger  Sørøy hk torsk         7,42
51 2813  Kristian Waage  Harstad HFK torsk         6,84
52 9023  Per Jonny Johansen  Sørøy hk torsk         6,84
53 9016  Lars petter  Andresen  Sørøy hk torsk         5,74
54 9023  Per Jonny Johansen  Sørøy hk torsk         5,58
55 9005  Alf Ragnar  Wirkola  Sørøy hk torsk         5,12
56 9008  Ida Sofie Teigen  Sørøy hk Torsk         5,08
57 9011  Adrian østlyngen  Sørøy hk torsk         4,98
58 9021  Lars Nørgård  Sørøy hk torsk         4,86
59 9021  Lars Nørgård  Sørøy hk torsk         4,32
60 9018  Raymond Sæther  Sørøy hk torsk         4,24
61 9022  Flemming  Munk  Sørøy hk torsk         4,20
62 9019  Kjell H Teigen  Sørøy hk torsk         4,00
63 9014  Jon-Sindre Evanger  Sørøy hk torsk         2,86
64 9004  Alf Ragnar Wirkola  Sørøy hk brosme         1,08
Samlet firemanslag fredag og lørdag:
Lag
Nr. Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
4355 Johan Winge Oslo HK Mix2
2000 Geir Aronsen Botne HFK Mix2
2305 Frode Lerstein Asker HFK Mix2
2001 Lars Erik Berg Botne HFK Mix2
1 mixet lag Mix2 810,000
Lag
Nr. Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
2311 Arild Wilhelmsen Asker HFK Mix1
4344 Sven Solbakken Oslo HK Mix1
2319 Tore Pettersen Asker HFK Mix1
2813 Kristian Waage Harstad HFK Mix1
2 Mixet lag Mix1 743,840
Lag
Nr. Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt
4360 Bård Dyrseth Sørøy HK ENI
4310 Lars Petter Nørgård Sørøy HK ENI
4352 Flemming Munk Sørøy HK ENI
4388 Per Jonny Johansen Sørøy HK ENI
3 Sørøy HK ENI 433,500
Mest fisk Fredag og lørdag
Nr. Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Vekt totalt
1 2305 Frode Lerstein  Asker HFK 223,50
2 2319 Tore Pettersen  Asker HFK 222,50
3 2001 Lars Erik Berg  Botne HFK 218,50
4 4344 Sven Solbakken  Oslo HK  211,50
5 2311 Arild Wilhelmsen  Asker HFK 201,50
6 4355 Johan Winge  Oslo HK 191,00
7 2000 Geir Aronsen  Botne HFK 177,00
8 9023 Per Jonny Johansen  Sørøy hk 172,50
9 2010 Roger Trandem  Botne HFK 156,00
10 9013 Bente Østlyngen  Sørøy hk 121,50
11 1300 Hanne E Adolfsen  Andenes HK 119,00
12 9021 Lars Petter Nørgård  Sørøy hk 110,00
13 2813 Kristian Waage  Harstad HFK 108,34
14 9010 Nina Nilsen  Sørøy hk 106,50
15 9020 Bård Dyrseth  Sørøy hk 90,00
16 9018 Raymond Sæther  Sørøy hk 85,50
17 9009 Gry Schneidereit  Sørøy hk 83,00
18 9012 Kjell Åge Østlyngen  Sørøy hk 64,00
19 9022 Flemming Munk  Sørøy hk 61,00
20 9008 Ida Sofie Teigen  Sørøy hk 45,00
21 9006 Elin Synnøve Rishaug  Sørøy hk 43,00
22 9011 Adrian Østlyngen  Sørøy hk 38,00
23 9001 Roy Mienna  Sørøy hk 35,00
24 9005 Alf Ragnar Wirkola  Sørøy hk 31,08
25 9017 Thor Hermann Wuttudal  Sørøy hk 28,50
26 9019 Kjell H Teigen  Sørøy hk 16,24
27 9014 Jon-Sindre Evanger  Sørøy hk 11,00
28 9016 Lars Petter Andresen  Sørøy hk 10,00
29 9007 Nils Lindh  Sørøy hk  –
30 9015 Natalia Rishaug  Sørøy hk

Del innlegg

Facebook
Twitter

Relaterte innlegg

Pigghåfestivalen 2017

Herrer Plass NHF NR Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot Plass poeng Totalt 1 2670 Steinar Urdahl Fredrikshald Herrer 10,070 100 100,000 2 5354 Robin Ødegård

Les videre »

Resultater NM Dag 1

NM Dag 1 21 Oktober 2017 Herrer Passering Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt  Plasspoeng  Totalt 1 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK

Les videre »