Individuelle Resultater Dag 1:
Herrer
Plass Fornavn Etternavn Klubb Lag F.P. + B.P. Plasspoeng NHF Poeng
1 Petter Skudal Oslo HK Oslo 1 310,00 100 100,000
2 Stein Rune Tveit Nordvegen HK Team SSS 307,00 99 99,016
3 John Olav Florø Larsen Nord-Jæren HK Team SSS 304,00 98 98,032
4 Tor Arne Rygg Oslo HK Oslo 1 300,00 97 96,887
5 Joakim Helgesen Torungen HK Sølvkroken 281,65 96 93,427
6 Stig Hetland Nord-Jæren HK Team SSS 262,00 95 89,758
7 Henrik Vågenes Bjørgvin HK Mix 1 261,00 94 89,097
8 Eivind Johannesen SDSFC SDSFC 2 255,00 93 87,629
9 Lars Hellum Oslo HK Oslo 1 254,00 92 86,968
10 Jon Terje Gudmestad SDSFC SDSFC 1 252,09 91 86,160
11 Lars Ivar Tønnesen SDSFC Team Westoffice 247,37 90 84,898
12 Håkon Taranger SDSFC SDSFC 1 246,00 89 84,177
13 Jerry Johansen SDSFC Nordvegen 242,59 88 83,127
14 Karl Ranin SDSFC SDSFC 1 240,81 87 82,340
15 Arne Robstad Torungen HK Sølvkroken 237,74 86 81,345
16 Are Andersen Torungen HK Mix 1 234,32 85 80,294
17 William Baird Bjørgvin HK 219,35 84 77,379
18 Bjørn Stein Nord-Jæren HK Team SSS 198,07 83 73,447
19 Jonny Helgesen Torungen HK Sølvkroken 190,43 82 71,715
20 Harald Uthaug Bergen HF Team Savagear 187,48 81 70,739
21 Bjørn Pedersen SDSFC SDSFC 2 187,20 80 70,194
22 Axsel Larsen Bergen HF Team Savagear 187,20 79 69,694
23 Karsten Cramer SDSFC Danmark 176,48 78 67,465
24 Tom Unsgaard SDSFC SDSFC 2 160,07 77 64,318
25 Torsten Osmundsen Nord-Jæren HK Tors/ Fre 150,09 76 62,208
26 Espen Knarvik Bjørgvin HK Mix 1 128,65 75 58,250
SENIOR
1 Geir Tveit Nordvegen HK Nordvegen 286,50 100 96,210
2 Søren Kristensen Oslo HK Danmark 257,00 99 90,952
3 Eskild Pedersen SDSFC Danmark 242,90 98 88,177
4 Jan Økland SDSFC Team Westoffice 240,63 97 87,311
5 Inge Olav Knudsen SDSFC Team Westoffice 225,00 96 84,290
6 Leif Nygård Torungen HK Sølvkroken 223,18 95 83,497
7 Roar Sandvoll SDSFC SDSFC 2 217,36 94 82,058
8 Geir Solland Nordvegen HK Nordvegen 199,80 93 78,726
9 Einar Eliassen Bergen HF Team Savagear 169,81 92 73,389
10 Helge Kjøndal Bergen HF Team Savagear 167,40 91 72,500
11 Arthur Sandvoll SDSFC Mix 2 144,00 90 68,226
12 Claus Pedersen SDSFC Danmark 126,00 89 64,823
DAMER
1 Torunn Handeland Trondheim HK Mix 1 204,66 100 83,010
2 Liv Unsgaard SDSFC Teak Westoffice 190,40 99 80,210
3 Hilde Skiffard Oslo HK Oslo 1 168,23 98 76,134
4 Ranveig Toftevåg Bergen HF Mix 2 152,05 97 73,024
5 Vigdis Sandvoll SDSFC SDSFC 1 89,30 96 62,403
JUNIOR
1 Jonathan Bjørkheim SDSFC Mix 2 122,77 100 69,802
Resultater 4-mannslag:
Plass Fornavn Etternavn Lag F.P.+B.P.
1 Stein Rune Tveit Team SSS 307,00
John Olav Florø Larsen Team SSS 304,00
Stig Hetland Team SSS 262,00
Bjørn Stein Team SSS 198,07
1071,07
2 Petter Skudal Oslo HK 310,00
Tor Arne Rygg Oslo HK 300,00
Lars Hellum Oslo HK 254,00
Hilde Skiffard Oslo HK 168,23
1032,23
3 Geir Tveit Nordvegen 286,50
Jerry Johansen Nordvegen 242,59
William Baird Nordvegen 219,35
Geir Solland Nordvegen 199,80
948,24
4 Joakim Helgesen Sølvkroken 281,65
Arne Robstad Sølvkroken 237,74
Leif Nygård Sølvkroken 223,18
Jonny Helgesen Sølvkroken 190,43
933,00
5 Lars Ivar Tønnesen Team Westoffice 247,37
Jan Økland Team Westoffice 240,63
Inge Olav Knudsen Team Westoffice 225,00
Liv Unsgaard Team Westoffice 190,40
903,40
6 Henrik Vågenes Mix 1 261,00
Are Andersen Mix 1 234,32
Torunn Handeland Mix 1 204,66
Espen Knarvik Mix 1 128,65
828,63
7 Jon Terje Gudmestad SDSFC 1 252,09
Håkon Taranger SDSFC 1 246,00
Karl Ranin SDSFC 1 240,81
Vigdis Sandvoll SDSFC 1 89,30
828,20
8 Eivind Johannesen SDSFC 2 255,00
Roar Sandvoll SDSFC 2 217,36
Bjørn Pedersen SDSFC 2 187,20
Tom Unsgaard SDSFC 2 160,07
819,63
9 Søren Kristensen Danmark 257,00
Eskild Pedersen Danmark 242,90
Karsten Cramer Danmark 176,48
Claus Pedersen Danmark 126,00
802,38
10 Harald Uthaug Team Savagear 187,48
Axsel Larsen Team Savagear 187,20
Einar Eliassen Team Savagear 169,81
Helge Kjøndal Team Savagear 167,40
711,89
11 Ranveig Toftevåg Mix 2 152,05
Torsten Osmundsen Mix 2 150,09
Arthur Sandvoll Mix 2 144,00
Jonathan Bjørkheim Mix 2 122,77
568,91
Resultat per båt:
Fornavn Etternavn lag F.P + Båtpoeng
1, Terje Ølberg (båt nr. 3) – sum 2 beste f+b poeng: 586,50
Tor Arne Rygg Oslo HK 300,00
Geir Tveit Nordvegen 286,50
Henrik Vågenes Mix 1 261,00
Eivind Johannesen SDSFC 2 255,00
Arthur Sandvoll Mix 2 144,00
2, Mårten Kerlevsen (båt nr. 6) – sum 2 beste f+b poeng: 585,65
John Olav Florø Larsen Team SSS 304,00
Joakim Helgesen Sølvkroken 281,65
Lars Ivar Tønnesen Team Westoffice 247,37
Eskild Pedersen Danmark 242,90
3, Sigve Vatne (båt nr. 5) – sum 2 beste f+b poeng: 541,32
Stein Rune Tveit Team SSS 307,00
Are Andersen Mix 1 234,32
Torunn Handeland Mix 1 204,66
Karsten Cramer Danmark 176,48
4, Svein Inge Høyvik (båt nr. 9) – sum 2 beste f+b poeng: 509,09
Søren Kristensen Danmark 257,00
Jon Terje Gudmestad SDSFC 1 252,09
Jan Økland Team Westoffice 240,63
William Baird Nordvegen 219,35
Bjørn Stein Team SSS 198,07
Jonathan Bjørkheim Mix 2 122,77
5, Kåre Rott (båt nr. 7) – sum 2 beste f+b poeng: 504,59
Stig Hetland Team SSS 262,00
Jerry Johansen Nordvegen 242,59
Leif Nygård Sølvkroken 223,18
Arne Robstad Sølvkroken 237,74
Einar Eliassen Team Savagear 169,81
6, Keiko v/ Frode (båt nr. 4) – sum 2 beste f+b poeng: 500,43
Petter Skudal Oslo HK 310,00
Jonny Helgesen Sølvkroken 190,43
Harald Uthaug Team Savagear 187,48
Ranveig Toftevåg Mix 2 152,05
7, Vildrosa Styrbord (båt nr. 1) – sum 2 beste f+b poeng: 494,81
Lars Hellum Oslo HK 254,00
Karl Ranin SDSFC 1 240,81
Hilde Skiffard Oslo HK 168,23
Torsten Osmundsen Mix 2 150,09
Espen Knarvik Mix 1 128,65
8, Vildrosa Babord (båt nr. 2) – sum 2 beste f+b poeng: 463,36
Håkon Taranger SDSFC 1 246,00
Roar Sandvoll SDSFC 2 217,36
Liv Unsgaard Team Westoffice 190,40
Tom Unsgaard SDSFC 2 160,07
Vigdis Sandvoll SDSFC 1 89,30
9, Ejnar Jensen (båt nr. 8) – sum 2 beste f+b poeng: 424,80
Inge Olav Knudsen Team Westoffice 225,00
Geir Solland Nordvegen 199,80
Axsel Larsen Team Savagear 187,20
Bjørn Pedersen SDSFC 2 187,20
Helge Kjøndal Team Savagear 167,40
Claus Pedersen Danmark 126,00

Del innlegg

Facebook
Twitter

Relaterte innlegg

Pigghåfestivalen 2017

Herrer Plass NHF NR Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot Plass poeng Totalt 1 2670 Steinar Urdahl Fredrikshald Herrer 10,070 100 100,000 2 5354 Robin Ødegård

Les videre »

Resultater NM Dag 1

NM Dag 1 21 Oktober 2017 Herrer Passering Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt  Plasspoeng  Totalt 1 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK

Les videre »