Individuelle Resultater:
HERRER
Plass Fornavn Etternavn Klubb Lag Dag 1
1 John Olav Florø Larsen Nord-Jæren HK Team SSS 304,00
2 Stein Rune Tveit Nordvegen HK Team SSS 307,00
3 Petter Skudal Oslo HK Oslo 1 310,00
4 Stig Hetland Nord-Jæren HK Team SSS 262,00
5 Tor Arne Rygg Oslo HK Oslo 1 300,00
6 Are Andersen Torungen HK Mix 1 234,32
7 Joakim Helgesen Torungen HK Sølvkroken 281,65
8 Jon Terje Gudmestad SDSFC SDSFC 1 252,09
9 Lars Hellum Oslo HK Oslo 1 254,00
10 Karl Ranin SDSFC 1 SDSFC 1 240,81
11 Jonny Helgesen Torungen HK Sølvkroken 190,43
12 Henrik Vågenes Bjørgvin HK Mix 1 261,00
13 Eivind Johannesen SDSFC SDSFC 2 255,00
14 Bjørn Pedersen SDSFC SDSFC 2 187,20
15 Jerry Johansen SDSFC Nordvegen 242,59
16 Bjørn Stein Nord-Jæren HK Team SSS 198,07
17 Espen Knarvik Bjørgvin HK Mix 1 128,65
18 Lars Ivar Tønnesen SDSFC Team Westoffice 247,37
19 William Baird Bjørgvin HK Nordvegen 219,35
20 Håkon Taranger SDSFC SDSFC 1 246,00
21 Arne Robstad Torungen HK Sølvkroken 237,74
22 Axsel Larsen Bergen HF Team Savagear 187,20
23 Harald Uthaug Bergen HF Team Savagear 187,48
24 Karsten Cramer SDSFC Danmark 176,48
25 Tom Unsgaard SDSFC SDSFC 2 160,07
26 Torsten Osmundsen Nord-Jæren HK Tors/ Fre 150,09
SENIOR
1 Roar Sandvoll SDSFC SDSFC 2 217,36
2 Geir Tveit Nordvegen HK Nordvegen 286,50
3 Søren Kristensen Oslo HK Danmark 257,00
4 Eskild Pedersen SDSFC Danmark 242,90
5 Jan Økland SDSFC Team Westoffice 240,63
6 Geir Solland Nordvegen HK Nordvegen 199,80
7 Claus Pedersen SDSFC Danmark 126,00
8 Helge Kjøndal Bergen HF Team Savagear 167,40
9 Leif Nygård Torungen HK Sølvkroken 223,18
10 Einar Eliassen Bergen HF Team Savagear 169,81
11 Inge Olav Knudsen SDSFC Team Westoffice 225,00
12 Arthur Sandvoll SDSFC Mix 2 144,00
DAMER
1 Torunn Handeland Trondheim HK Mix 1 204,66
2 Hilde Skiffard Oslo HK Oslo 1 168,23
3 Liv Unsgaard SDSFC Teak Westoffice 190,40
4 Vigdis Sandvoll SDSFC SDSFC 1 89,30
5 Ranveig Toftevåg Bergen HF Mix 2 152,05
JUNIOR
1 Jonathan Bjørkheim SDSFC Mix 2 122,77
Resultater 4-mannslag over 3 dager:
Plass Lag Dag 1 Dag 2 Dag 3 Sum
1 Team SSS 1071,07 1105,82 1149,5 3326,39
2 Oslo 1 1032,23 1118 1080,67 3230,9
3 Mix 1 828,63 1013,96 1171,09 3013,68
4 SDSFC 2 819,63 973,6 1052,81 2846,04
5 Norvegen 948,24 868,87 965,59 2782,7
6 Sølvkroken 933 932,76 909,2 2774,96
7 SDSFC 1 828,2 957,07 968,76 2754,03
8 Danmark 802,38 837,94 1026,33 2666,65
9 Team Westoffice 903,4 785,96 912,7 2602,06
10 Team Savagegear 711,89 725,17 816,47 2253,53
11 Mix 2 568,91 427,59 143,11 1139,61
Resultat per båt over 3 dager:
Båt Dag 1 Dag 2 Dag 3 Sum
M. Kerlevsen 585,65 599,59 555,33 1740,57
T. ølberg 586,5 497 614 1697,5
Ejnar Jensen 424,8 590,98 650,44 1666,22
K. rott 504,59 553,7 579,92 1638,21
Høyvik 509,09 515,06 579 1603,15
Sigve Vatne 541,32 513,5 538,06 1592,88
Vildrosa S. 494,81 528,36 551,6 1574,77
Vildrosa B. 463,36 525,27 519,17 1507,8
Keiko 500,43 429,44 489,46 1419,33
Største fisker:
Art Vekt (Kg.) Fisker
Lyr 2,777 Henrik Vågenes
Torsk 2,760 Leif Nygård
Lange 2,740 Søren Kristensen
Brosme 1,810 Are Andersen
Hvitting 0,870 Søren Kristensen
Knurr 0,643 Håkon Taranger

Del innlegg

Facebook
Twitter

Relaterte innlegg

Pigghåfestivalen 2017

Herrer Plass NHF NR Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot Plass poeng Totalt 1 2670 Steinar Urdahl Fredrikshald Herrer 10,070 100 100,000 2 5354 Robin Ødegård

Les videre »

Resultater NM Dag 1

NM Dag 1 21 Oktober 2017 Herrer Passering Medlems nummer NHF Fornavn Etternavn Klubb Lag Poeng/Vekt  Plasspoeng  Totalt 1 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK

Les videre »