Herrer
Plass Navn Klubb Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng          
1 Stig Helland Bjørgvin HK 579,80 100,000 100 100,000
2 John Olav Florø Larsen NJHK 508,85 87,763 98 92,882
3 Roar Sandvoll  SDSFC 497,35 85,780 96 90,890
4 Geir Johannesen BHF 494,00 85,202 94 89,601
5 Jon Steinseide BHF 487,54 84,087 92 88,044
6 Arild Tenmark NJHK 456,24 78,689 90 84,345
7 Lars Hellum Oslo HK 451,30 77,837 88 82,919
8 Petter Skudal Oslo HK 438,85 75,690 86 80,845
9 Tor Arne Rygg        Oslo HK 411,25 70,930 84 77,465
10 Pål Johnsen                      Oslo HK 388,00 66,920 82 74,460
11 Cato Røenbakken Team elbe Normark 373,64 64,444 80 72,222
12 Sven Solbakken         Oslo HK 372,63 64,269 78 71,134
13 Kenneth Herland Team elbe Normark 356,68 61,517 76 68,759
14 Tom Undsgaard SDSFC 338,70 58,417 74 66,208
15 Atle Martinsen Båstad HK 305,73 52,731 72 62,365
16 Bjørn Stein NJHK 300,96 51,908 70 60,954
17 Inge Olav Knutsen  SDSFC 297,03 51,229 68 59,615
18 Eivind Johannessen. SDSFC 296,18 51,084 66 58,542
19 Helge Kjøndal BHF 283,14 48,835 64 56,417
20 Harald Uthaug BHF 280,44 48,369 62 55,185
21 Einar Eliassen BHF 279,22 48,158 60 54,079
22 Trond Rydland Bjørgvin HK 275,45 47,508 58 52,754
23 Arne Auestad NJHK 271,30 46,792 100 73,396
24 Espen Knarvik Bjørgvin HK 259,28 44,719 56 50,360
25 Tore Blom BHF 258,81 44,638 54 49,319
26 Sindre Goa SDSFC 253,84 43,781 52 47,891
27 Roger Johnsen Bjørgvin HK 253,40 43,705 50 46,852
28 Rolf Knudsen Torungen havfiskeklubb 249,31 42,999 98 70,499
29 Frode Sunde SDSFC 248,60 42,877 48 45,438
30 Nils Magne Grude NJHK 248,56 42,870 46 44,435
31 Ruben Sandvoll  SDSFC 246,46 42,508 44 43,254
32 Håkon Taranger SDSFC 233,80 40,324 42 41,162
33 Tony Møster Bjørgvin HK 231,96 40,008 40 40,004
34 Kjell Olav Johnsen Bjørgvin HK 226,31 39,032 38 38,516
35 Gunnar Amdal NJHK 219,55 37,866 96 66,933
36 Erik Stuedal Taranger SDSFC 207,00 35,702 36 35,851
37 Svein Olaussen BHF 201,86 34,816 34 34,408
38 Magne Øvregård NJHK 191,37 33,006 94 63,503
39 Jan Økland SDSFC 187,44 32,329 32 32,164
40 Thor Arild Larsen Team elbe Normark 180,14 31,069 30 30,535
41 Sigurd Smoland Trondheim HK 167,65 28,916 28 28,458
42 William Baird Bjørgvin HK 163,28 28,161 26 27,080
43 Frode Lerstein Team elbe Normark 161,27 27,815 24 25,908
44 Morten Hvam Båstad HK 149,26 25,744 22 23,872
45 Tommy Mangerøy Bjørgvin HK 147,74 25,480 20 22,740
46 Bent Inge bentsen BHF 140,99 24,317 18 21,159
47 Johan Winge                     Oslo HK 136,73 23,582 92 57,791
48 Lars Ottesen                    Oslo HK 117,02 20,183 16 18,092
49 Svein Milwertz NJHK 86,94 14,995 14 14,497
50 Steinar Andersen Oslo HK 42,81 7,384 12 9,692
51 Andre Svee BHF 0,00      
             
             
Plass Damer Klubb Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 Hilde Skiffard   356,95 61,564 100 80,782
2 Gossia Kossowska Oslo HK 221,05 38,125 98 68,063
3 Judith Brommeland BHF 211,54 36,484 96 66,242
4 Carina Schrøder BHF 196,00 33,804 94 63,902
5 Liv Øglend SDSFC 182,05 31,399 92 61,699
6 Vigdis Sandvoll SDSFC 144,19 24,869 90 57,435
             
             
             
Plass Junior Klubb Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 Henrik Valle Fredrikshald HK 344,04 59,337 100 79,669
2 Øyvind Stuedal Taranger  SDSFC 262,52 45,278 98 71,639
3 Kjartan Haaland       SDSFC 155,76 45,278 96 70,639
4 Ola Ø. Folkvord NJHK 83,42 26,865 94 60,433
Størst fisk
Navn Klubb Type
Arild Tenmark NJHK Lange Vekt
Stig Helland Bjørgvin HK Torsk 17,95
Tor Arne Rygg Oslo HK Lange 15,11
Sven Solbakken Oslo HK Lange 14,53
Geir Johannesen BHF Lange 13,09
Tom Undsgård SDSFC Lange 12,61
Jon Steinseide BHF Lange 12,32
Hilde Skiffard Karmøy HK Lange 10,93
Roar Sandvoll SDSFC Lange 10,23
Henrik Valle Fredrikshald HK Lange 8,62
Carina Schrøder BHF Lange 8,55
Ruben Sandvoll SDSFC Lange 8,44
Arne Auestad NJHK Lange 8,37
Stein Rune Tveit Karmøy HK Lange 7,6
Nils Magne Grude NJHK Torsk 7,1
Bent Inge Bentsen BHF Lysing 6,75
Sindre Goa SDSFC Lysing 6,07
Øyvind Stuedal Taranger SDSFC Lange 5,92
Vigdis Sandvoll SDSFC Sei 5,91
Henrik Valle Fredrikshald HK Lysing 5,82
Roar Sandvoll SDSFC Brosme 5,33
Liv Øglend SDSFC Sei 5,26
Cato Røenbakken Team Elbe Normark Lysing 5,15
Håkon Taranger SDSFC Lysing 5,07
Sigurd Smoland Trondheim HK Lysing 4,96
Kjartan Haaland SDSFC Lange 4,87
Tore Blom BHF Lysing 4,81
Morten Hvam Båstad HK Lysing 4,25
Nils Magne Grude NJHK Sei 3,74
Vigdis Sandvoll SDSFC Uer 3,59
Nils Magne Grude NJHK Uer 2,16
Hilde Skiffard Karmøy HK Uer 1,85
1,51