HERRER
Plass FORNAVN ETTERNAVN KLUBB LAG KLASSE KG-TOT Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
                   
1 Lars  Hellum Team Gulp Oslo Lag 1 Herrer 18,78 100,000 100 100,000
2 Knut Olsen Horten Mix 8 Herrer 18,00 95,847 98 96,923
3 Tormod Gretteberg Botne Lag 2 Herrer 17,86 95,101 96 95,551
4 Gunnar  Andersen Fredrikshald Lag 1 Herrer 17,38 92,545 100 96,273
5 Jørn Strømdahl Båstad Lag 1 Herrer 17,26 91,906 94 92,953
6 Asbjørn Hansen Båstad Lag 3 Herrer 15,32 81,576 98 89,788
7 Tore Arne Rygg Team Gulp Oslo Lag 1 Herrer 14,06 74,867 92 83,433
9 Tor Barm Fredrikshald Lag 1 Herrer 12,82 68,264 96 82,132
10 Martin  Gunnersen Ski Lag 1 Herrer 12,38 65,921 90 77,961
11 Trond Borgen Oslo Lag 1 Herrer 12,34 65,708 94 79,854
12 Petter Skudal Team Gulp Oslo Lag 1 Herrer 12,10 64,430 88 76,215
13 Thor Slettmo Båstad Lag 2 Herrer 12,00 63,898 86 74,949
14 Arne  Reitan Båstad Lag 1 Herrer 11,62 61,874 84 72,937
15 Jan  Myklebust Botne Lag 1 Herrer 11,14 59,318 82 70,659
16 Henning Meyer Båstad Lag 3 Herrer 11,13 59,265 80 69,633
17 Karsten Quiel FJOF 1859 Lag 1 Herrer 10,66 56,763 78 67,381
18 Sven  Solbakken Oslo Lag 1 Herrer 10,35 55,112 76 65,556
19 Jon Andre Ihlen Ski Lag 1 Herrer 9,74 51,864 74 62,932
20 Lyder Lefstad Sapsborg Mix 6 Herrer 9,12 48,562 92 70,281
22 Lars Erik  Berg Botne Lag 2 Herrer 8,10 43,131 72 57,565
23 Morten Hvam Båstad Lag 3 Herrer 8,00 42,599 70 56,299
24 Jan Petter Ekeberg Oslo Lag 2 Herrer 7,79 41,480 68 54,740
26 Are Andersen Torungen Mix 2 Herrer 7,36 39,191 66 52,595
27 Knut  Elgerud Oslo Mix 4 Herrer 7,24 38,552 64 51,276
28 Kjell Myklebust Botne Lag 1 Herrer 7,20 38,339 90 64,169
29 Gunnar  Mathisen Holmestrand Lag 1 Herrer 6,86 36,528 88 62,264
31 Glen Engkvist Båstad Lag 2 Herrer 6,53 34,771 62 48,386
32 Inge Nilsen Oslo Lag 1 Herrer 6,32 33,653 86 59,826
33 Bjørn Larssen Sapsborg Mix 6 Herrer 6,10 32,481 84 58,241
34 Lars Cristian Johansen Botne Lag 1 Herrer 6,08 32,375 60 46,187
35 Birger  Johansen Båstad Lag 3 Herrer 6,02 32,055 82 57,028
36 Torvid Skjelle Holmestrand Mix 3 Herrer 5,92 31,523 58 44,761
37 Tom  Greve Oslo Mix 4 Herrer 5,81 30,937 56 43,469
38 Bent Erik Andersen Holmestrand Mix 2 Herrer 5,66 30,138 54 42,069
39 Thomas Steine Botne Mix 7 Herrer 5,64 30,032 52 41,016
40 Cato Røenbakken Elbe Normark Lag 1 Herrer 5,26 28,009 50 39,004
41 Bjørn Bakkeli Team Gulp Oslo Lag 1 Herrer 5,17 27,529 48 37,765
42 Morten Østlie Aurskog&Hørland Mix 5 Herrer 4,98 26,518 46 36,259
43 Robin Ødegård Ski Lag 1 Herrer 4,68 24,920 44 34,460
44 Pål Johnsen Oslo Lag 2 Herrer 4,65 24,760 42 33,380
45 Bjørn Berntsen FJOF 1859 Lag 1 Herrer 4,56 24,281 40 32,141
46 Pål Runar Aashaug Holmestrand Mix 1 Herrer 4,36 23,216 38 30,608
48 Josten Nybakke Båstad Lag 1 Herrer 4,24 22,577 36 29,289
51 Frode  Lerstein Elbe Noemark Mix 4 Herrer 4,11 21,885 34 27,942
53 Per Moen Båstad Lag 2 Herrer 3,81 20,288 80 50,144
54 Helge Herheim Horten Mix 8 Herrer 3,48 18,530 32 25,265
55 Lars  Ottersen Oslo Lag 2 Herrer 3,38 17,998 30 23,999
56 Tor Mathisen Holmestrand Lag 1 Herrer 3,02 16,081 28 22,040
57 Knut Arne Røyne Botne Lag 1 Herrer 2,82 15,016 26 20,508
58 Atle Martinsen Båstad Lag 2 Herrer 2,80 14,909 24 19,455
59 Kjetil Langvatten Båstad Lag 1 Herrer 2,74 14,590 22 18,295
60 Roar Mathisen Holmestrand Lag 1 Herrer 2,40 12,780 20 16,390
61 Tom  Simensen Oslo Mix 4 Herrer 2,30 12,247 18 15,124
62 Roger Trandem Botne Lag 2 Herrer 2,26 12,034 16 14,017
63 Tor Haugen Fredrikshald Lag 1 Herrer 1,96 10,437 14 12,218
65 Cato Hagen Holmestrand Mix 3 Herrer 1,40 7,455 12 9,727
67 Johan Winge Oslo Lag 1 Herrer 1,12 5,964 78 41,982
69 Tom  Mathisen Holmestrand Lag 1 Herrer 0,00      
71 Odd Rune Olaussen Botne Mix 2 Herrer 0,00      
72 Erik  Gunnersen Elbe Normark Lag 1 Herrer 0,00      
73 Kennet Herland Elbe Normark Lag 1 Herrer 0,00      
74 Stian Rønningen Holmestrand Mix 2 Herrer 0,00      
Damer
Plass FORNAVN ETTERNAVN KLUBB LAG KLASSE KG-TOT Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
                   
1 Hjørdis  Van Næss Ski Lag 1 Damer 8,68 46,219 100 73,110
2 Astrid Boarsen Båstad Mix 6 Damer 8,57 45,634 98 71,817
3 Torund Handeland Trondheim Mix 3 Damer 6,90 36,741 96 66,371
4 Inger Marie  Østby Oslo Lag 2 Damer 0,00      
Junior
Plass FORNAVN ETTERNAVN KLUBB LAG KLASSE  KG-TOT  Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
                   
1 Henrik Valle Fredrikshald Lag 1 Junior 11,72 62,407 100 81,203
2 Karoline Ekenes Fredrikshald Mix 8 Junior 9,70 51,651 98 74,825
3 Thomas  Vikstrøm Rødskjær Elbe Normark Lag 1 Junior 5,58 29,712 96 62,856
4 Tom Inge Beck Fredrikshald Mix 7 Junior 5,24 27,902 94 60,951
PLASS FORNAVN ETTERNAVN KLUBB KLASSE ST- FISK SLAG
             
1 Jørn Strømdahl Båstad Herrer 9,44 Sei
2 Tomas Bolaug Delfin Herrer 5,28 Sei
3 Thor Slettmo Båstad Herrer 3,48 Sei
4 Knut Olsen Horten Herrer 3,25 Lyr
5 Morten Hvam Båstad Herrer 2,35 Sei
6 Henning Meyer Båstad Herrer 2,20 Torsk
7 Sven  Solbakken Oslo Herrer 1,96 Sei