Sommarøy Havfiskefestival 2010
  Navn Vekt
Dame   Vekt Poeng Plass poeng NC Poeng
1 Kjærsti Kristiansen 70,700 64,566 100,000 82,283
2 Torunn Handeland 31,050 28,356 98,000 63,178
3 Åse Nordahl 27,400 25,023 96,000 60,511
4 Inger Marie Østby 6,850 6,256 94,000 50,128
Herrer   Vekt Poeng Plass poeng NC Poeng
1 Lars Kristian Johansen  109,500 100,000 100,000 100,000
2 Svein Erling Smolan 70,450 64,338 98,000 81,169
3 Roger Lunde 69,050 63,059 96,000 79,530
4 Øyvind Høier 66,300 60,548 94,000 77,274
5 Arild Wilhelmsen 61,450 56,119 92,000 74,059
6 Sigurd Smolan 56,100 51,233 90,000 70,616
7 Tomas Steine 54,750 50,000 88,000 69,000
8 Marcus Åhlund 52,350 47,808 86,000 66,904
9 Bengt Fossli 48,250 44,064 84,000 64,032
10 Knut Arne Røyne 43,850 40,046 82,000 61,023
11 Pål Håkon Sletten 34,400 31,416 80,000 55,708
12 Runolf Lunden 31,800 29,041 78,000 53,521
13 Morten Willumsen 30,450 27,808 76,000 51,904
14 Frode Lerstein 30,150 27,534 74,000 50,767
15 Steinar Øverland 29,700 27,123 72,000 49,562
16 John Eilif Johansen 24,400 22,283 70,000 46,142
17 Reidar Hals 20,500 18,721 68,000 43,361
18 Bjørnar Engvik 18,600 16,986 66,000 41,493
19 Marcus Haake 15,700 14,338 64,000 39,169
20 Morten Østli 5,850 5,342 62,000 33,671
0,000
0,000
0,000
0,000
0,000
Junior   Vekt Poeng Plass poeng NC Poeng
1 Joakim Molund 26,250 23,973 100,000 61,986
2 Frank-Ove Hals 17,150 15,662 98,000 56,831
3 Sindre Olufsen 2,950 2,694 96,000 49,347
Senior   Vekt Poeng Plass poeng NC Poeng
1 Thormod Giswold 38,700 35,342 100,000 67,671
2 Kurt Nordahl 33,500 30,594 98,000 64,297
3 Kjell Thorbjørnsen 18,700 17,078 96,000 56,539
Lagsresultater 4-mannslag
Sommarøy Havfiskefestival 2010
Lag Fisker Vekt
Botne Mix 228,600
Reidar Hals 20,500
Lars Kristian Johansen  109,500
Tomas Steine 54,750
Knut Arne Røyne 43,850
Trondheim Dream Team 189,400
Sigurd Smolan 56,100
Torunn Handeland 31,050
Svein Erling Smolan 70,450
Runolf Lunden 31,800
Harstad MIX 188,050
Bjørnar Engvik 18,600
Steinar Øverland 29,700
Roger Lunde 69,050
Kjærsti Kristiansen 70,700
Tromsø Old Boyz 151,800
Bengt Fossli 48,250
Morten Willumsen 30,450
Thormod Giswold 38,700
Pål Håkon Sletten 34,400
Team Elbe Sulfisk 134,700
Kjell Thorbjørnsen 18,700
John Eilif Johansen 24,400
Frode Lerstein 30,150
Arild Wilhelmsen 61,450
Tromsø Young Boyz 134,350
Per Bakke 0,000
Marcus Haake 15,700
Øyvind Høier 66,300
Marcus Åhlund 52,350
Tromsø Mix 104,300
Frank-Ove Hals 17,150
Joakim Molund 26,250
Åse Nordahl 27,400
Kurt Nordahl 33,500
Mix 1 22,650
Lagsresultater 2-mannslag
Sommarøy Havfiskefestival 2010
Lag Fisker Vekt
30    Svein Erling Smolan / Øyvind Høier 136,750
Svein Erling Smolan 70,450
Øyvind Høier 66,300
15    Sigurd Smolan / Svein Erling Smolan 126,550
Sigurd Smolan 56,100
Svein Erling Smolan 70,450
28    Øyvind Høier / Bengt Fossli 114,550
Øyvind Høier 66,300
Bengt Fossli 48,250
13    Kjærsti Kristiansen / Thormod Giswold 109,400
Kjærsti Kristiansen 70,700
Thormod Giswold 38,700
19    Svein Erling Smolan / Runolf Lunden 102,250
Svein Erling Smolan 70,450
Runolf Lunden 31,800
21    Svein Erling Smolan / Torunn Handeland 101,500
Svein Erling Smolan 70,450
Torunn Handeland 31,050
27    Roger Lunde / Steinar Øverland 98,750
Roger Lunde 69,050
Steinar Øverland 29,700
25    Runolf Lunden / Øyvind Høier 98,100
Runolf Lunden 31,800
Øyvind Høier 66,300
35    Øyvind Høier / Steinar Øverland 96,000
Øyvind Høier 66,300
Steinar Øverland 29,700
17    Sigurd Smolan / Runolf Lunden 87,900
Sigurd Smolan 56,100
Runolf Lunden 31,800
7     Marcus Åhlund / Pål Håkon Sletten 86,750
Marcus Åhlund 52,350
Pål Håkon Sletten 34,400
1     Frode Lerstein / Sigurd Smolan 86,250
Frode Lerstein 30,150
Sigurd Smolan 56,100
29    Bengt Fossli / Pål Håkon Sletten 82,650
Bengt Fossli 48,250
Pål Håkon Sletten 34,400
11    Reidar Hals / Sigurd Smolan 76,600
Reidar Hals 20,500
Sigurd Smolan 56,100
31    Thormod Giswold / Pål Håkon Sletten 73,100
Thormod Giswold 38,700
Pål Håkon Sletten 34,400
33    Pål Håkon Sletten / Steinar Øverland 64,100
Pål Håkon Sletten 34,400
Steinar Øverland 29,700
23    Runolf Lunden / Torunn Handeland 62,850
Runolf Lunden 31,800
Torunn Handeland 31,050
5     Frode Lerstein / Torunn Handeland 61,200
Frode Lerstein 30,150
Torunn Handeland 31,050
9     Reidar Hals / Pål Håkon Sletten 54,900
Reidar Hals 20,500
Pål Håkon Sletten 34,400
3     Frode Lerstein / Kjell Thorbjørnsen 48,850
Størst fisk
Sommarøy Havfiskefestival 2010
Navn Bat Veietype Vekt
Thormod Giswold Trålfisk Torsk                14,650
Bengt Fossli Ørnfløy Sei                  7,950
Kurt Nordahl ? Sei                  7,350
Tomas Steine Ørnfløy Sei                  7,200
Lars Kristian Johansen  Nytun Jr.   Sei                  6,900
Lars Kristian Johansen  Nytun Jr.   Sei                  6,500
Frank-Ove Hals Simen H.   Sei                  6,250
Bjørnar Engvik Fidel   Sei                  6,050
Øyvind Høier Ørnfløy   Hvitting             1,450
Kjell Thorbjørnsen Fidel   Uer                  1,350
Knut Arne Røyne Trålfisk   Hvitting             1,300
Arild Wilhelmsen Simen H.   Makrell              1,000
Marcus Åhlund Anne   Uer                  0,200