Resultatliste fra Torungen HKs havfiskefestival 12. juni 2010
Herrer
Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 Tomas Steine Botne HK 16,10 100,000 100 100,000
2 Jan Ekenes Fredrikshald HK 13,30 82,609 98 90,304
3 Petter Skudal Oslo HK 13,20 81,988 96 88,994
4 Per Moen Båstad HK 12,95 80,435 100 90,217
5 Øivind Sivertsen Torungen HK 11,35 70,497 94 82,248
6 Asbjørn Stølefjell Torungen HK 8,55 53,106 98 75,553
7 Olav  Homdrom Torungen HK 7,50 46,584 92 69,292
8 Mathias Lindbeck Båstad HK 7,35 45,652 90 67,826
9 Arne Robstad Torungen HK 7,10 44,099 88 66,050
10 Hans N Terjesen Torungen HK 6,85 42,547 96 69,273
11 Glenn Engkvist Båstad HK 6,65 41,304 86 63,652
12 Sven Solbakken Oslo HK 6,45 40,062 84 62,031
13 Knut Arne  Røyne Botne HK 6,25 38,820 82 60,410
14 Tor Arne Rygg Oslo HK 6,20 38,509 80 59,255
15 Henning Hasdal Torungen HK 5,80 36,025 78 57,012
16 Atle Marthinsen Båstad HK 5,70 35,404 76 55,702
17 Arne Omholt Torungen HK 5,50 34,161 74 54,081
18 Gunnar Andersen Fredrikshald HK 5,15 31,988 94 62,994
19 Ronnie Urdal Torungen HK 4,80 29,814 72 50,907
20 Jostein Nybakke Båstad HK 4,65 28,882 70 49,441
21 Tor Barm Fredrikshald HK 4,60 28,571 92 60,286
22 Arne Austenå Torungen HK 4,35 27,019 68 47,509
23 Jan  Myklebust Botne HK 4,30 26,708 65 45,854
23 Leif Nygård Torungen HK 4,30 26,708 65 45,854
25 Bjørn Bonde Bakkelid Oslo HK 4,00 24,845 62 43,422
26 Magnus Sivertsen Torungen HK 3,85 23,913 60 41,957
27 Arne Skjelbakken Torungen HK 3,50 21,739 58 39,870
28 Knut Jørgen W Knudsen Torungen HK 3,45 21,429 56 38,714
29 Henning Meyer Båstad HK 3,25 20,186 54 37,093
30 Ernst O Selde Torungen HK 3,05 18,944 52 35,472
31 Morten Hvam Båstad HK 3,00 18,634 50 34,317
32 Lars Kristian Johansen Botne HK 3,00 18,634 48 33,317
33 Stein Paulsen Båstad HK 2,65 16,460 46 31,230
34 Arne  Reitan Båstad HK 2,60 16,149 44 30,075
35 Jørn Strømdal Båstad HK 2,50 15,528 42 28,764
36 Terje Ludvigsen Torungen HK 2,40 14,907 40 27,453
37 Are Andersen Torungen HK 2,30 14,286 38 26,143
38 Asbjørn Hansen Båstad HK 2,15 13,354 90 51,677
38 Thor Sletmo Båstad HK 2,15 13,354 36 24,677
40 Birger Johansen Båstad HK 1,75 10,870 88 49,435
41 Lars  Hellum Oslo HK 1,65 10,248 34 22,124
42 Roy Toni Solli Båstad HK 1,45 9,006 32 20,503
43 Tore Hasdal Torungen HK 1,40 8,696 30 19,348
44 Kåre Knutsen Torungen HK 1,25 7,764 28 17,882
45 Tormod Gretteberg Botne HK 1,10 6,832 26 16,416
46 Nils Mangen Båstad HK 0,60 3,727 24 13,863
47 John Harald Haraldsen Fredrikshald HK 0,00
48 Svein Olaussen Torungen HK 0,00
Damer
Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 Anna Askland Næss Torungen HK 3,00 18,634 100 59,317
2 Bjørg Borgersen Fredrikshald HK 0,00 0,000    
     
Junior
Plass Fornavn Etternavn Klubb Vekt Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 Karoline Ekenes Fredrikshald HK 14,40 89,441 100 94,720
2 Jan Tore Olsen Torungen HK 8,50 52,795 98 75,398
3 Marco Andre Johanson Torungen HK 1,10 6,832 96 51,416
Størst fisk
Plass Fornavn Etternavn Klubb Art Vekt
1 Per Moen Båstad HK Torsk             4,70
2 Jan Tore Olsen Torungen HK Torsk             4,55
3 Karoline Ekenes Fredrikshald HK Torsk             3,30
4 Petter Skudal Oslo HK Lange             3,10
4 Øistein Nilsen Torungen HK Lyr             3,10
Lag
Plass Lag Navn Klubb Vekt Totalvekt
1 Fredrikshald 1 Gunnar Andersen Fredrikhald HK 5,15  
  Fredrikshald 1 Tor Barm Fredrikhald HK 4,60  
  Fredrikshald 1 Jan Ekenes Fredrikhald HK 13,30  
  Fredrikshald 1 Karoline Ekenes Fredrikhald HK 14,40 37,45
2 Mix 1 Anna Askland Næss Torungen HK 3,00  
  Mix 1 Jan Tore Olsen Torungen HK 8,50  
  Mix 1 Sven Solbakken Oslo HK 6,45  
  Mix 1 Tomas Steine Botne HK 16,10 34,05
3 THK 1 Asbjørn Stølefjell Torungen HK 8,55  
  THK 1 Hans N. Terjesen Torungen HK 6,85  
  THK 1 Ronnie Urdal Torungen HK 4,80  
  THK 1 Øivind Sivertsen Torungen HK 11,35 31,55
4 THK Sølvkroken Team Arne Omholt Torungen HK 5,50  
  THK Sølvkroken Team Arne Robstad Torungen HK 7,10  
  THK Sølvkroken Team Leif Nygård Torungen HK 4,30  
  THK Sølvkroken Team Øistein Nilsen Torungen HK 14,05 30,95
5 Båstad 2 Atle Marthinsen Båstad HK 5,70  
  Båstad 2 Glenn Engkvist Båstad HK 6,65  
  Båstad 2 Per Moen Båstad HK 12,95  
  Båstad 2 Thor Sletmo Båstad HK 2,15 27,45
6 Team Gulp Oslo HK Bjørn Bonde Bakkelid Oslo HK 4,00  
  Team Gulp Oslo HK Lars Hellum Oslo HK 1,65  
  Team Gulp Oslo HK Petter Skudal Oslo HK 13,20  
  Team Gulp Oslo HK Tor Arne Rygg Oslo HK 6,20 25,05
7 THK 2 Are Andersen Torungen HK 2,30  
  THK 2 Arne Austenå Torungen HK 4,35  
  THK 2 Henning Hasdal Torungen HK 5,80  
  THK 2 Knut Jørgen W. Knudsen Torungen HK 3,45 15,90
8 Båstad 3 Asbjørn Hansen Båstad HK 2,15  
  Båstad 3 Henning Meyer Båstad HK 3,25  
  Båstad 3 Mathias Lindbeck Båstad HK 7,35  
  Båstad 3 Morten Hvam Båstad HK 3,00 15,75
9 THK 3 Magnus Sivertsen Torungen HK 3,85  
  THK 3 Olav Homdrom Torungen HK 7,50  
  THK 3 Terje Ludvigsen Torungen HK 2,40  
  THK 3 Tore Hasdal Torungen HK 1,40 15,15
10 Botne 1 Jan Myklebust Botne HK 4,30  
  Botne 1 Knut Arne Røyne Botne HK 6,25  
  Botne 1 Lars Kristian Johansen Botne HK 3,00  
  Botne 1 Tormod Gretteberg Botne HK 1,10 14,65
11 Båstad 1 Arne Reitan Båstad HK 2,60  
  Båstad 1 Birger Johansen Båstad HK 1,75  
  Båstad 1 Jostein Nybakke Båstad HK 4,65  
  Båstad 1 Jørn Strømdal Båstad HK 2,50 11,50
12 THK 4 Arne Skjelbakken Torungen HK 3,50  
  THK 4 Ernst O. Selde Torungen HK 3,05  
  THK 4 Kåre Knutsen Torungen HK 1,25  
  THK 4 Marco Andre Johanson Torungen HK 1,10 8,90
13 Mix 2 John Harald Haraldsen Fredrikshald HK 0,00  
  Mix 2 Nils Manger Båstad HK 0,60  
  Mix 2 Roy Toni Solli Båstad HK 1,45  
  Mix 2 Stein Paulsen Båstad HK 2,65 4,70