Festivalnavn Åpent Sunnmørsk mesterskap i havfiske    
Dato 25.jun.11  
             
Klasse NHFF nr Fornavn Etternavn Havfiskeklubb lag Resultat
Damer             Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 3404 Hilde Skiffard Karmøy Havfiskeklubb Mix 1 145,40 70,944 100 85,472
             
Herrer NHFF nr Fornavn Etternavn Havfiskeklubb lag Resultat Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 4309 Knut W. Elgerud Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 204,95 100,000 100 100,000
2 7204 Thomas T. Flem Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Ålesund 1 193,08 94,208 98 96,104
3 4321 Lars Hellum Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 180,46 88,051 96 92,025
4 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 140,35 68,480 94 81,240
5 5311 Martin Gundersen Ski Havfiskeklubb  Ski 1 137,90 67,285 92 79,642
6 4304 Bjørn Berntzen Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 137,65 67,163 90 78,581
7 2126 Henning Meyer Båstad Havfiskeklubb Mix 2 132,60 64,699 88 76,349
8 7200 Torleif Andersen Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Ålesund 1 127,85 62,381 86 74,191
9 4302 Bjørn B Bakkelid Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 114,45 55,843 84 69,921
10 2134 Thor Sletmo Båstad Havfiskeklubb Båstad 1 111,34 54,325 82 68,163
11 2133 Christian Sletmo Båstad Havfiskeklubb Båstad 1 110,18 53,759 80 66,880
12 5346 Carsten Stryhn Ski Havfiskeklubb  Ski 1 108,10 52,745 78 65,372
13 5342 Helge Skjervheim Ski Havfiskeklubb  Ski 1 101,38 49,466 76 62,733
14 4337 Tor Arne Rygg Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 99,62 48,607 74 61,303
15 5323 Thomas Løland Ski Havfiskeklubb  Mix 1 94,91 46,309 72 59,154
16 5348 Rune Topper Ski Havfiskeklubb  Ski 1 93,01 45,382 70 57,691
17 2105 Glenn Engkvist Båstad Havfiskeklubb Båstad 1 88,22 43,045 68 55,522
18 7201 Dennis Andersen Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Ålesund 1 79,90 38,985 66 52,493
19 2115 Morten Hvam Båstad Havfiskeklubb Båstad 1 75,73 36,950 64 50,475
20 7205 Knut Stian Garshol Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Ålesund 1 75,33 36,755 62 49,378
21 2138 Tore Hermanseter Båstad Havfiskeklubb Mix 2 73,75 35,984 60 47,992
22 5331 Tommy Norvik Ski Havfiskeklubb  Mix 1 27,03 13,189 58 35,594
             
Junior NHFF nr Fornavn Etternavn Havfiskeklubb lag Resultat Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 7203 Even Andersen Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Mix 2 28,10 13,711 100 56,855
             
Senior NHFF nr Fornavn Etternavn Havfiskeklubb lag Resultat Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 4355 Johan Winge Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 147,90 72,164 100 86,082
2 4305 Trond Borgen Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 142,45 69,505 98 83,752
3 5330 Tor Nilssen Ski Havfiskeklubb  Mix 1 64,27 31,359 96 63,679
Resultatliste Størst fisk        
             
res NHFF nr Fornavn Etternavn Havfiskeklubb Fisketype Vekt
1 5330 Tor Nilssen Ski Havfiskeklubb  Torsk 9,10
2 4355 Johan Winge Oslo Havfiskeklubb Torsk 9,05
3 7204 Thomas T. Flem Ålesund og Omegn Havfiskeklubb Torsk 8,15
4 2126 Henning Meyer Båstad Havfiskeklubb Torsk 7,00
5 4304 Bjørn Berntzen Oslo Havfiskeklubb Steinbit 5,85
6 2133 Christian Sletmo Båstad Havfiskeklubb Torsk 4,05
7 2126 Henning Meyer Båstad Havfiskeklubb Steinbit 3,85
8 5346 Carsten Stryhn Ski Havfiskeklubb  Lyr 3,20
9 5342 Helge Skjervheim Ski Havfiskeklubb  Lyr 2,80
Resultatliste firemannslag         
             
Nr NHFF nr Fornavn Etternavn Klubb lag Resultat
  4304 Bjørn Berntzen Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 47,65
  4305 Trond Borgen Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 142,45
  4309 Knut W. Elgerud Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 204,95
  4355 Johan Winge Oslo Havfiskeklubb Team Sufix 147,90
1           542,95
             
  4302 Bjørn B Bakkelid Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 114,45
  4321 Lars Hellum Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 180,46
  4337 Tor Arne Rygg Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 99,62
  4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Havfiskeklubb Team Gulp 140,35
2           534,88
             
  7200 Torleif Andersen Ålesund 1 Ålesund og Omegn Havfiskeklubb 127,85
  7201 Dennis Andersen Ålesund 1 Ålesund og Omegn Havfiskeklubb 79,90
  7204 Thomas T. Flem Ålesund 1 Ålesund og Omegn Havfiskeklubb 193,08
  7205 Knut Stian Garshol Ålesund 1 Ålesund og Omegn Havfiskeklubb 75,33
3           476,16
             
  5311 Martin Gundersen Ski Havfiskeklubb  Ski 1 137,90
  5342 Helge Skjervheim Ski Havfiskeklubb  Ski 1 101,38
  5346 Carsten Stryhn Ski Havfiskeklubb  Ski 1 108,10
  5348 Rune Topper Ski Havfiskeklubb  Ski 1 93,01
4           440,39
             
  2105 Glenn Engkvist Båstad 1 Båstad Havfiskeklubb 88,22
  2115 Morten Hvam Båstad 1 Båstad Havfiskeklubb 75,73
  2134 Thor Sletmo Båstad 1 Båstad Havfiskeklubb 111,34
  2133 Christian Sletmo Båstad 1 Båstad Havfiskeklubb 110,18
5           385,47
             
  5323 Thomas Løland Mix 1 Ski Havfiskeklubb  94,91
  5330 Tor Nilssen Mix 1 Ski Havfiskeklubb  64,27
  5331 Tommy Norvik Mix 1 Ski Havfiskeklubb  27,03
  3404 Hilde Skiffard Mix 1 Karmøy Havfiskeklubb 145,40
6           331,61
             
  7203 Even Andersen Mix 2 Ålesund og Omegn Havfiskeklubb 28,10
  2138 Tore Hermanseter Mix 2 Båstad Havfiskeklubb v/ Per Moen 73,75
  2126 Henning Meyer Mix 2 Båstad Havfiskeklubb v/ Per Moen 132,60
7           234,45