Engelsvikenfestivalen, 28. august 2011
SENIOR
Plassering: Medlemnr.: Navn: Klubb: Lag: Klasse: Poeng: Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 2600 Gunnar Andersen Fredrikshald 5 S 70 61,947 100 80,973
2 2116 Birger Johansen Båstad 4 S 53 46,903 98 72,451
3 2602 Tor Barm Fredrikshald 5 S 49 43,363 96 69,681
4 4725 Lyder Lefstad Sarpsborg 11 S 37 32,743 94 63,372
5 2127 Per Moen Båstad 2 S 33 29,204 92 60,602
6 4355 Johan Winge Oslo 8 S 16 14,159 90 52,080
HERRER
Plassering: Medlemnr.: Navn: Klubb: Lag: Klasse: Poeng: Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 5354 Robin Ødegård Ski 9 H 113 100,000 100 100,000
2 5318 Jon Anders Ihlen Ski 9 H 109 96,460 98 97,230
3 4321 Lars Hellum Oslo Team Gulp! 7 H 107 94,690 96 95,345
4 2118 Kjetil Langvatn Båstad 1 H 90 79,646 94 86,823
5 5353 Sverre Wolff Ski Mix 2 H 87 76,991 92 84,496
6 4352 Henrik Valle Oslo 8 H 87 76,991 90 83,496
7 5043 Jerry Johansen SDSFC Mix 1 H 80 70,796 88 79,398
8 2609 Jan Ekenes Fredrikshald 5 H 78 69,027 86 77,513
9 2135 Jørn Strømdahl Båstad 3 H 78 69,027 84 76,513
10 2132 Jarle Reitan Båstad 1 H 77 68,142 82 75,071
11 4302 Bjørn B. Bakkelid Oslo Team Gulp! 7 H 75 66,372 80 73,186
12 4337 Tor Arne Rygg Oslo Team Gulp! 7 H 70 61,947 76 68,973
13 2630 Vidar Magnussen Fredrikshald 6 H 68 60,177 74 67,088
14 5323 Thomas Løland Ski 10 H 60 53,097 72 62,549
15 5311 Martin Gundersen Ski 9 H 58 51,327 70 60,664
16 2134 Thor Sletmo Båstad 2 H 50 44,248 66 55,124
17 2133 Christian Sletmo Båstad 1 H 48 42,478 62 52,239
18 2129 Jostein Nybakke Båstad 1 H 45 39,823 60 49,912
19 4737 David Westby Sarpsborg 11 H 44 38,938 58 48,469
20 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Team Gulp! 7 H 43 38,053 56 47,027
21 2124 Andre Martinsen Båstad 3 H 42 37,168 54 45,584
22 2113 Heming Haug Båstad 4 H 38 33,628 52 42,814
23 2142 Mathias Lindbeck Båstad 4 H 35 30,973 48 39,487
24 2642 Asbjørn Johansen Fredrikshald 6 H 31 27,434 44 35,717
25 4708 Erling Brandsrød Sarpsborg 11 H 31 27,434 42 34,717
26 4716 Arne Bergstrøm Sarpsborg 11 H 31 27,434 40 33,717
27 3546 Carsten Stryn Ski 10 H 26 23,009 38 30,504
28 2621 Tor Haugen Fredrikshald 5 H 24 21,239 36 28,619
29 4304 Bjørn Berntzen Oslo 8 H 24 21,239 34 27,619
30 2115 Morten Hvam Båstad 2 H 22 19,469 32 25,735
31 2105 Glenn Engkvist Båstad 2 H 16 14,159 30 22,080
32 2126 Henning Meyer Båstad 4 H 15 13,274 26 19,637
33 1609 Morten Østli Aurskog/Høland Mix 1 H 14 12,389 24 18,195
JUNIOR
Plassering: Medlemnr.: Navn: Klubb: Lag: Poeng: Klasse: Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 2610 Karoline Ekenes Fredrikshald 6 J 76 67,257 100 83,628
2 2103 Christoffer Didriksen Båstad 3 J 31 27,434 98 62,717
3 2123 Alexandra Martinsen Båstad 3 J 23 20,354 96 58,177
4 2603 Tom Inge Bech Fredrikshald 6 J 19 16,814 94 55,407
5 5346 Magnus Sunnvoll Ski 10 J 16 14,159 92 53,080
6 5310 John Galby Ski 10 J 12 10,619 90 50,310
DAMER
Plassering: Medlemnr.: Navn: Klubb: Lag: Poeng: Klasse: Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 5349 Hjørdis van Ness Ski 9 D 88 77,876 100 88,938
2 6335 Torunn Handeland Trondheim Mix 1 D 76 67,257 98 82,628
3 2101 Astrid Baardsen Båstad Mix 1 D 33 29,204 96 62,602
4 4703 Astrid Berger Sarpsborg Mix 2 D 28 24,779 94 59,389
LAG
Poeng Samlet poengsum
1 5349 Hjørdis van Ness Ski 9 88  
1 5311 Martin Gundersen Ski 9 58  
1 5354 Robin Ødegård Ski 9 113  
1 5318 Jon Anders Ihlen Ski 9 109 368
2 4302 Bjørn B. Bakkelid Oslo Team Gulp! 7 75  
2 4321 Lars Hellum Oslo Team Gulp! 7 107  
2 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Team Gulp! 7 43  
2 4337 Tor Arne Rygg Oslo Team Gulp! 7 70 295
3 2621 Tor Haugen Fredrikshald 5 24  
3 2609 Jan Ekenes Fredrikshald 5 78  
3 2600 Gunnar Andersen Fredrikshald 5 70  
3 2602 Tor Barm Fredrikshald 5 49 221
Størst fisk:
1 4344 Sven Solbakken Oslo torsk              1,340
2 5311 Martin Gunderse Ski lange              1,160
3 4344 Sven Solbakken Oslo makrell              0,760
Beste fisker over to dager
5354 Robin Ødegård Ski