RESULTAT HELLESØY HAVFISKEFESTIVAL 2 OKTOBER 2011
Herrer
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt (Kg) Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 4112 John Olav Florø-Larsen NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 1 56,3 100,00 100,00 100,00
2 2623 Hans Martin Hofgaard Fredrikshald HK FHK 1 54,1 96,09 98,00 97,05
3 1726 Geir  Johannessen BHF BHF 2 42,4 75,31 96,00 85,66
4 1729 Helge Kjøndal BHF BHF 3 41,7 74,07 94,00 84,03
5 1907 Tony Møster Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 2 40,4 71,76 92,00 81,88
6 4105 Leif Helge Eskeland NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 2 39,6 70,34 100,00 85,17
7 4321 Lars  Hellum Oslo Hk Team Gulp 38,8 68,92 90,00 79,46
8 4302 Bjørn B.  Bakkelid Oslo Hk Team Gulp 38,1 67,67 88,00 77,84
9 1734 Aksel Larsen BHF BHF 1 37 65,72 86,00 75,86
10 1908 Trond Rydland Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 2 36,5 64,83 84,00 74,42
11 1754 Morten Teigland BHF BHF 3 36,1 64,12 82,00 73,06
12 5016 Bjørn Pedersen SDSFC  SDSFC 2 33,5 59,50 80,00 69,75
13 4342 Petter Skudal Oslo Hk Team Gulp 33,5 59,50 78,00 68,75
14 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Hk Mix 1 29,6 52,58 76,00 64,29
15 4337 Tor Arne Rygg Oslo Hk Team Gulp 28,8 51,15 74,00 62,58
16 1746 Jon Roger  Steinseide BHF BHF 1 27,9 49,56 72,00 60,78
17 4109 Trond  Ekholdt NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 2 27,1 48,13 70,00 59,07
18 5043 Jerry Johansen SDSFC  Mix 1 25,8 45,83 68,00 56,91
19 4136 Bjørn Stein NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 1 25,8 45,83 66,00 55,91
20 5028 Frode Sunde SDSFC  SDSFC 1  24 42,63 64,00 53,31
21 5036 Tom  Unsgaard SDSFC  SDSFC 1  23,8 42,27 62,00 52,14
22 2602 Tor Barm Fredrikshald HK FHK 1 23,8 42,27 98,00 70,14
23 4141 Bjørn Arild Tenmark NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 1 22,9 40,67 60,00 50,34
24 5023 Roar Sandvoll SDSFC  SDSFC 1  22,8 40,50 58,00 49,25
25 1902 Kjell Olav Johnsen Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 1 22,5 39,96 56,00 47,98
26 4101 Øivind Andersen NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 1 21,4 38,01 54,00 46,01
27 1904 Espen Knarvik Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 1 20,8 36,94 52,00 44,47
28 5013 Odd B Kristiansen SDSFC  SDSFC 1  20,4 36,23 50,00 43,12
29 2600 Gunnar  Andersen Fredrikshald HK FHK 1 20,1 35,70 96,00 65,85
30 1712 Einar  Eliassen BHF BHF 2 18,4 32,68 48,00 40,34
31 2621 Tor Haugen Fredrikshald HK FHK 1 17,9 31,79 46,00 38,90
32 2143 Eirik Gundersen Båstad Mix 2 17,4 30,91 44,00 37,45
33 1900 William Baird Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 2 16,3 28,95 42,00 35,48
34 4110 Bent Fiane NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 2 15,6 27,71 40,00 33,85
35 1909 Øistein Winther Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 1 15 26,64 38,00 32,32
36 3408 Geir  Tveit Karmøy HK Karmøy HK 1 14,5 25,75 36,00 30,88
37 3409 Øyvind Rykke Karmøy HK Karmøy HK 1 14,5 25,75 34,00 29,88
38 1755 Anders Tveit BHF BHF 3 13,9 24,69 94,00 59,34
39 4355 Johan  Winge Oslo Hk Mix 1 12 21,31 92,00 56,66
40 2615 Knut Gedde Fredrikshald HK FHK 2 11,9 21,14 32,00 26,57
41 5022 Arthur Sandvoll SDSFC  SDSFC 2 11,8 20,96 90,00 55,48
42 1741 Atle Rasmussen BHF BHF 2 11,4 20,25 30,00 25,12
43 2642 Asbjørn Johansen Fredrikshald HK FHK 2 10,7 19,01 28,00 23,50
44 4300 Steinar Andersen Oslo Hk Mix 1 10,1 17,94 26,00 21,97
45 1901 Stig Helland Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 1 9,8 17,41 24,00 20,70
46 4102 Arne  Auestad NordJæren Havfiskeklubb NordJæren 2 8,4 14,92 88,00 51,46
47 2625 Frank Kuhlemann Fredrikshald HK Mix 2 7,2 12,79 22,00 17,39
48 2626 Ingolf Kuhlemann Fredrikshald HK Mix 2 4,3 7,64 20,00 13,82
49 5918 Rolf  Knudsen Torungen HK Mix 2 0 0,00 86,00 43,00
50 1906 Erlend Milde Bjørgvin HK  Bjørgvin HK 2 0 0,00 0,00 0,00
Damer
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt (Kg) Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 1711 Judith Brommeland BHF BHF 1 48,4 85,97 100,00 92,98
2 3404 Hilde  Skiffard Karmøy HK Karmøy HK 1 28,4 50,44 98,00 74,22
3 5021 Vigdis Sandvoll SDSFC  SDSFC 2 20,4 36,23 96,00 66,12
4 5037 Liv Øglænd SDSFC  SDSFC 2 11,6 20,60 94,00 57,30
Junior
Nr NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Vekt (Kg) Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 3407 Stein Rune Tveit Karmøy HK Karmøy HK 1 53,5 95,03 100,00 97,51
2 2610 Karoline Ekenes Fredrikshald HK FHK 2 15,2 27,00 98,00 62,50
3 2603 Tom Inge Bech Fredrikshald HK FHK 2 14 24,87 96,00 60,43