NM I HAVFISKE
Søndag
INDIVIDUELT
HERRER
Plass NHF NR Fornavn Etternavn Lag  Klubb Båt Arter T.Vekt Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 5318 Jon Anders Ihlen Ski 2 Ski HK Quattro 10 8,35 58,35 100,000 100,000 100,000
2 4342 Petter Skudal Team Gulp Oslo HK Alida 10 4,53 54,53 93,453 98,000 95,727
3 2118 Kjetil Langvatn Båstad 1 Båstad HFK Kvelding 8 12,90 52,90 90,660 96,000 93,330
4 5354 Robin Ødegaard Ski 1 Ski HK Sjøtun 8 10,42 50,42 86,410 94,000 90,205
5 7100 Flemming Christensen Østfold Omegn 1 Østfold Omegn HFK Sjøtun 7 14,46 49,46 84,764 92,000 88,382
6 2609 Jan Ekenes Fred.hald 1 Fredrikshald HK Alida 9 4,00 49,00 83,976 90,000 86,988
7 4321 Lars  Hellum Team Gulp Oslo HK Knerten 9 1,36 46,36 79,452 88,000 83,726
8 2133 Christian Sletmo Båstad 1 Båstad HFK Sjøtun 7 10,83 45,83 78,543 86,000 82,272
9 4337 Tor Arne Rygg Team Gulp Oslo HK Knerten 9 0,77 45,77 78,440 84,000 81,220
10 NJFF Morten Martiniussen NJFF Skjeberg fiskeforening Sjøtun 8 5,31 45,31 77,652 38,826
11 2125 Atle Martinsen Båstad 2 Båstad HFK Knerten 9 0,00 45,00 77,121 82,000 79,560
12 5323 Thomas Løland Ski 4 Ski HK Quattro 8 3,87 43,87 75,184 80,000 77,592
13 4112 John Olav Florø-Larsen Team SSS Nord Jæren HKF Kvelding 7 7,60 42,60 73,008 78,000 75,504
14 5353 Sverre Wolff Ski 1 Ski HK Knerten 8 2,53 42,53 72,888 76,000 74,444
15 4352 Henrik Valle Oslo HK 3 Oslo HK Rognvær 8 0,60 40,60 69,580 74,000 71,790
16 2124 Andre Martinsen Båstad 4 Båstad HFK Jaro 7 5,59 40,59 69,563 72,000 70,781
17 7103 Peter Kristiansen Østfold Omegn 1 Østfold Omegn HFK Rognvær 8 0,00 40,00 68,552 68,000 68,276
17 4302 Bjørn B.  Bakkelid Team Gulp Oslo HK Jaro 8 0,00 40,00 68,552 68,000 68,276
17 2111 Rolf Handeland Båstad 2 Båstad HFK Rognvær 8 0,00 40,00 68,552 68,000 68,276
20 2134 Thor Sletmo Båstad 3 Båstad HFK Quattro 7 3,16 38,16 65,398 64,000 64,699
21 2110 Petter Handeland Båstad 2 Båstad HFK Kvelding 6 7,81 37,81 64,799 62,000 63,399
22 6325 Knut Arne Røyne Trondheim 1 Trondheim HK Quattro 7 1,94 36,94 63,308 60,000 61,654
23 5342 Helge Skjervheim Ski 1 Ski HK Alida 7 1,75 36,75 62,982 58,000 60,491
24 2132 Jarle Reitan Båstad 1 Båstad HFK Jaro 7 1,21 36,21 62,057 56,000 59,028
25 4353 Christian Vikvam Oslo HK 5 Oslo HK Rognvær 7 1,16 36,16 61,971 54,000 57,985
26 4118 Stig Hetland Team SSS Nord Jæren HKF Quattro 6 6,10 36,10 61,868 52,000 56,934
27 2114 Knut Ole Haug Båstad 5 Båstad HFK Jaro 7 0,69 35,69 61,165 50,000 55,583
28 2115 Morten Hvam Båstad 3 Båstad HFK Knerten 7 0,42 35,42 60,703 48,000 54,351
29 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo HK 3 Oslo HK Råtapin 6 5,07 35,07 60,103 46,000 53,051
30 5311 Martin Gundersen Ski 1 Ski HK Bayard 7 0,00 35,00 59,983 41,000 50,491
30 4322 Johnny Høgli Team Sufix Oslo HK Råtapin 7 0,00 35,00 59,983 41,000 50,491
30 2642 Asbjørn Johansen Fred.hald 3 Fredrikshald HK Jaro 7 0,00 35,00 59,983 41,000 50,491
30 3401 Jostein Lundal Karmøy 1 Karmøy HK Råtapin 7 0,00 35,00 59,983 41,000 50,491
34 4136 Bjørn Stein Team SSS Nord Jæren HKF Jaro 6 4,92 34,92 59,846 36,000 47,923
35 5305 Eivind  Birkeland Ski 4 Ski HK Liv 6 4,13 34,13 58,492 34,000 46,246
36 4706 Arne Bergstrøm Sarpsborg 2 Sarpsborg HFK Kvelding 6 3,16 33,16 56,829 32,000 44,415
37 4338 Andre Schaaning Oslo HK 4 Oslo HK Jaro 5 7,79 32,79 56,195 30,000 43,098
38 4309 Knut W. Elgrud Team Sufix Oslo HK Liv 6 2,52 32,52 55,733 28,000 41,866
39 3408 Geir Tveit Karmøy 1 Karmøy HK Jaro 6 2,48 32,48 55,664 26,000 40,832
40 2621 Tor Haugen Fred.hald 1 Fredrikshald HK Kvelding 6 1,82 31,82 54,533 24,000 39,266
41 5346 Carsten Stryhn Ski 2 Ski HK Alida 6 0,61 30,61 52,459 22,000 37,230
42 2135 Jørn Strømdahl Båstad 4 Båstad HFK Rognvær 6 0,50 30,50 52,271 20,000 36,135
43 5913 Leif Johansen Torungen 1 Torungen HK Råtapin 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 2131 Arne Reitan Båstad 1 Båstad HFK Jaro 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 3409 Øyvind Rykke Karmøy 1 Karmøy HK Rognvær 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 4708 Erling Brandsrød Sarpsborg 1 Sarpsborg HFK Kvelding 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 7104 Roar Nilsen Østfold Omegn 1 Østfold Omegn HFK Rognvær 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 2113 Heming Haug Båstad 5 Båstad HFK Liv 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 2126 Henning Meyer Båstad 6 Båstad HFK Quattro 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
43 5336 Ivar Olsen Ski 5 Ski HK Bayard 6 0,00 30,00 51,414 11,000 31,207
51 5329 Truls Nilsen Ski 5 Ski HK Quattro 5 3,49 28,49 48,826 2,000 25,413
52 1746 Jon Roger Steinseide Bergen 1 Bergen HFK Bayard 5 3,34 28,34 48,569 24,284
53 5348 Rune Topper Ski 3 Ski HK Kvelding 5 3,01 28,01 48,003 24,002
54 4304 Bjørn Berntzen Team Sufix Oslo HK Råtapin 5 0,00 25,00 42,845 21,422
54 2142 Mathias Lindbeck Båstad 5 Båstad HFK Knerten 5 0,00 25,00 42,845 21,422
56 2623 Hans Martin Hofgaard Fred.hald 2 Fredrikshald HK Kvelding 4 2,66 22,66 38,835 19,417
57 2105 Glenn Engkvist Båstad 3 Båstad HFK Liv 4 1,85 21,85 37,446 18,723
58 2143 Eirik Gundersen Båstad 6 Båstad HFK Liv 4 0,22 20,22 34,653 17,326
59 NJFF Lars-Otto Eliassen NJFF Skjeberg fiskeforening Råtapin 4 0,00 20,00 34,276 17,138
59 2622 Hans Hofgaard Fred.hald 2 Fredrikshald HK Alida 4 0,00 20,00 34,276 17,138
59 5929 Arne Omholt Torungen 1 Torungen HK Jaro 4 0,00 20,00 34,276 17,138
59 7106 Torgeir Pettersen Østfold Omegn 1 Østfold Omegn HFK Rognvær 4 0,00 20,00 34,276 17,138
59 5900 Are Andersen Torungen 1 Torungen HK Bayard 4 0,00 20,00 34,276 17,138
64 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund 1 Frydenlund Jakt og fiske Liv 3 2,39 17,39 29,803 14,901
65 5368 Jan Gunnar Rindalsholt Ski 6 Ski HK Råtapin 3 0,99 15,99 27,404 13,702
66 NJFF Steffen Pedersen NJFF Skjeberg fiskeforening Liv 3 0,69 15,69 26,889 13,445
67 5308 Johan Fredriksen Ski 5 Ski HK Rognvær 3 0,64 15,64 26,804 13,402
68 5306 Thor Boger Ski 3 Ski HK Jaro 3 0,00 15,00 25,707 12,853
69 5309 Petter Fredriksen Ski 3 Ski HK Rognvær 3 0,00 15,00 25,707 12,853
69 NJFF Jens-Otto Eliassen NJFF Skjeberg fiskeforening Råtapin 3 0,00 15,00 25,707 12,853
71 4315 Tom  Greve Oslo HK 5 Oslo HK Råtapin 2 0,49 10,49 17,978 8,989
72 4336 Lars  Ottesen Oslo HK 4 Oslo HK Jaro 1 0,00 5,00 8,569 4,284
72 5303 Rune Andreassen Ski 5 Ski HK Alida 1 0,00 5,00 8,569 4,284
NM I HAVFISKE
Søndag
INDIVIDUELT
DAMER
Plass NHF NR Fornavn Etternavn Lag  Klubb Båt Arter T.Vekt Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 6335 Torunn Handeland Trondheim 1 Trondheim HK Quattro 8 13,28 53,28 91,311 100,000 95,656
2 5349 Hjørdis Van Ness Ski 2 Ski HK Quattro 8 6,63 46,63 79,914 98,000 88,957
3 3404 Hilde Skiffard Karmøy 2 Karmøy HK Liv 9 0,99 45,99 78,817 96,000 87,409
4 2109 Gro Anita Halstvedt Båstad 5 Båstad HFK Kvelding 6 0,00 30,00 51,414 94,000 72,707
5 4734 Turid Strand Sarpsborg 1 Sarpsborg HFK Liv 5 4,03 29,03 49,751 92,000 70,876
6 2101 Astrid Baardsen Båstad 6 Båstad HFK Liv 5 0,00 25,00 42,845 90,000 66,422
NM I HAVFISKE
Søndag
INDIVIDUELT
SENIOR
Plass NHF NR Fornavn Etternavn Lag  Klubb Båt Arter T.Vekt Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 4733 Bjørn Strand Sarpsborg 1 Sarpsborg HFK Kvelding 7 9,74 44,74 76,675 100,000 88,338
2 4305 Trond  Borgen Oslo HK 3 Oslo HK Rognvær 8 0,64 40,64 69,649 98,000 83,824
3 2127 Per Moen Båstad 3 Båstad HFK Knerten 7 0,60 35,60 61,011 96,000 78,506
4 4725 Lyder Lefstad Sarpsborg 1 Sarpsborg HFK Jaro 6 1,00 31,00 53,128 94,000 73,564
5 2602 Tor Barm Fred.hald 1 Fredrikshald HK Råtapin 5 0,29 25,29 43,342 92,000 67,671
6 2116 Birger Johansen Båstad 2 Båstad HFK Bayard 5 0,00 25,00 42,845 89,000 65,922
6 2600 Gunnar  Andersen Fred.hald 1 Fredrikshald HK Liv 5 0,00 25,00 42,845 89,000 65,922
8 4724 Bjørn Larssen Sarpsborg 2 Sarpsborg HFK Bayard 4 3,30 23,30 39,931 86,000 62,966
9 4320 Jan Ragnar Halstvedt Oslo HK 3 Oslo HK Sjøtun 4 0,27 20,27 34,739 84,000 59,369
10 5327 Fred Mørstad Ski 2 Ski HK Jaro 4 0,07 20,07 34,396 82,000 58,198
11 4355 Johan  Winge Team Sufix Oslo HK Råtapin 4 0,00 20,00 34,276 79,000 56,638
11 4318 Åge N Gundersen Oslo HK 4 Oslo HK Kvelding 4 0,00 20,00 34,276 79,000 56,638
13 2112 Asbjørn Hansen Båstad 6 Båstad HFK Liv 3 2,18 17,18 29,443 76,000 52,722
14 5922 Terje Ludvigsen Torungen 1 Torungen HK Liv 2 0,00 10,00 17,138 73,000 45,069
14 5319 Jarle Jacobsen Ski 3 Ski HK Råtapin 2 0,00 10,00 17,138 73,000 45,069
NM I HAVFISKE
Søndag
INDIVIDUELT
JUNIOR
Plass NHF NR Fornavn Etternavn Lag  Klubb Båt Arter T.Vekt Poeng Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 3407 Stein Rune Tveit Karmøy 1 Karmøy HK Knerten 9 0,00 45,00 77,121 100,000 88,560
2 2123 Alexandra Martinsen Båstad 4 Båstad HFK Kvelding 6 1,60 31,60 54,156 98,000 76,078
3 2103 Christoffer Didriksen Båstad 4 Båstad HFK Rognvær 6 0,00 30,00 51,414 96,000 73,707
4 2603 Tom Inge Bech Fred.hald 2 Fredrikshald HK Alida 5 0,00 25,00 42,845 94,000 68,422
5 5345 Magnus Sunnvoll Ski 4 Ski HK Alida 4 0,49 20,49 35,116 92,000 63,558
6 5310 John Galby Ski 4 Ski HK Alida 4 0,14 20,14 34,516 90,000 62,258
7 2610 Karoline Ekenes Fred.hald 2 Fredrikshald HK Alida 4 0,00 20,00 34,276 88,000 61,138
8 5369 Andreas Lund Ski 6 Ski HK Quattro 3 0,00 15,00 25,707 86,000 55,853
9 5616 Mats Berntsen Frydenlund 1 Frydenlund Jakt og fiske Liv 0 0,00 0,00 0,000
NM I HAVFISKE
Søndag
 
LAG
Plass Lag NHF nr Fornavn Etternavn Klubb Poeng
1 Team Gulp 4302 Bjørn B.  Bakkelid Oslo HK 40,00
4321 Lars  Hellum Oslo HK 46,36
4337 Tor Arne Rygg Oslo HK 45,77
4342 Petter Skudal Oslo HK 54,53
Totalt Team Gulp 186,66
2 Båstad 1 2133 Christian Sletmo Båstad HFK 45,83
2118 Kjetil Langvatn Båstad HFK 52,90
2131 Arne Reitan Båstad HFK 30,00
2132 Jarle Reitan Båstad HFK 36,21
Totalt Båstad 1 164,94
3 Ski 1 5342 Helge Skjervheim Ski HK 36,75
5311 Martin Gundersen Ski HK 35,00
5354 Robin Ødegaard Ski HK 50,42
5353 Sverre Wolff Ski HK 42,53
Totalt Ski 1 164,70
4 Ski 2 5318 Jon Anders Ihlen Ski HK 58,35
5349 Hjørdis Van Ness Ski HK 46,63
5327 Fred Mørstad Ski HK 20,07
5346 Carsten Stryhn Ski HK 30,61
Totalt Ski 2 155,66
5 Båstad 2 2125 Atle Martinsen Båstad HFK 45,00
2111 Rolf Handeland Båstad HFK 40,00
2110 Petter Handeland Båstad HFK 37,81
2116 Birger Johansen Båstad HFK 25,00
Totalt Båstad 2 147,81
6 Karmøy 1 3407 Stein Rune Tveit Karmøy HK 45,00
3408 Geir Tveit Karmøy HK 32,48
3409 Øyvind Rykke Karmøy HK 30,00
3401 Jostein Lundal Karmøy HK 35,00
Totalt Karmøy 1 142,48
7 Østfold Omegn 1 7100 Flemming Christensen Østfold Omegn HFK 49,46
7106 Torgeir Pettersen Østfold Omegn HFK 20,00
7103 Peter Kristiansen Østfold Omegn HFK 40,00
7104 Roar Nilsen Østfold Omegn HFK 30,00
Totalt Østfold Omegn 1 139,46
8 Oslo HK 3 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo HK 35,07
4352 Henrik Valle Oslo HK 40,60
4320 Jan Ragnar Halstvedt Oslo HK 20,27
4305 Trond  Borgen Oslo HK 40,64
Totalt Oslo HK 3 136,58
9 Sarpsborg 1 4733 Bjørn Strand Sarpsborg HFK 44,74
4734 Turid Strand Sarpsborg HFK 29,03
4725 Lyder Lefstad Sarpsborg HFK 31,00
4708 Erling Brandsrød Sarpsborg HFK 30,00
Totalt Sarpsborg 1 134,77
10 Båstad 4 2135 Jørn Strømdahl Båstad HFK 30,50
2103 Christoffer Didriksen Båstad HFK 30,00
2124 Andre Martinsen Båstad HFK 40,59
2123 Alexandra Martinsen Båstad HFK 31,60
Totalt Båstad 4 132,69
11 Fred.hald 1 2621 Tor Haugen Fredrikshald HK 31,82
2609 Jan Ekenes Fredrikshald HK 49,00
2600 Gunnar  Andersen Fredrikshald HK 25,00
2602 Tor Barm Fredrikshald HK 25,29
Totalt Fred.hald 1 131,11
12 Båstad 3 2134 Thor Sletmo Båstad HFK 38,16
2105 Glenn Engkvist Båstad HFK 21,85
2115 Morten Hvam Båstad HFK 35,42
2127 Per Moen Båstad HFK 35,60
Totalt Båstad 3 131,03
13 Båstad 5 2142 Mathias Lindbeck Båstad HFK 25,00
2109 Gro Anita Halstvedt Båstad HFK 30,00
2113 Heming Haug Båstad HFK 30,00
2114 Knut Ole Haug Båstad HFK 35,69
Totalt Båstad 5 120,69
14 Ski 4 5345 Magnus Sunnvoll Ski HK 20,49
5323 Thomas Løland Ski HK 43,87
5310 John Galby Ski HK 20,14
5305 Eivind  Birkeland Ski HK 34,13
Totalt Ski 4 118,63
15 Team SSS 4136 Bjørn Stein Nord Jæren HKF 34,92
4118 Stig Hetland Nord Jæren HKF 36,10
4112 John Olav Florø-Larsen Nord Jæren HKF 42,60
Totalt Team SSS 113,62
16 Team Sufix 4322 Johnny Høgli Oslo HK 35,00
4304 Bjørn Berntzen Oslo HK 25,00
4309 Knut W. Elgrud Oslo HK 32,52
4355 Johan  Winge Oslo HK 20,00
Totalt Team Sufix 112,52
17 NJFF NJFF Morten Martiniussen Skjeberg fiskeforening 45,31
NJFF Steffen Pedersen Skjeberg fiskeforening 15,69
NJFF Jens-Otto Eliassen Skjeberg fiskeforening 15,00
NJFF Lars-Otto Eliassen Skjeberg fiskeforening 20,00
Totalt NJFF 96,00
18 Båstad 6 2126 Henning Meyer Båstad HFK 30,00
2101 Astrid Baardsen Båstad HFK 25,00
2112 Asbjørn Hansen Båstad HFK 17,18
2143 Eirik Gundersen Båstad HFK 20,22
Totalt Båstad 6 92,40
19 Trondheim 1 6325 Knut Arne Røyne Trondheim HK 36,94
6335 Torunn Handeland Trondheim HK 53,28
Totalt Trondheim 1 90,22
20 Fred.hald 2 2623 Hans Martin Hofgaard Fredrikshald HK 22,66
2610 Karoline Ekenes Fredrikshald HK 20,00
2603 Tom Inge Bech Fredrikshald HK 25,00
2622 Hans Hofgaard Fredrikshald HK 20,00
Totalt Fred.hald 2 87,66
21 Torungen 1 5900 Are Andersen Torungen HK 20,00
5913 Leif Johansen Torungen HK 30,00
5922 Terje Ludvigsen Torungen HK 10,00
5929 Arne Omholt Torungen HK 20,00
Totalt Torungen 1 80,00
22 Ski 5 5308 Johan Fredriksen Ski HK 15,64
5336 Ivar Olsen Ski HK 30,00
5329 Truls Nilsen Ski HK 28,49
5303 Rune Andreassen Ski HK 5,00
Totalt Ski 5 79,13
23 Ski 3 5348 Rune Topper Ski HK 28,01
5306 Thor Boger Ski HK 15,00
5319 Jarle Jacobsen Ski HK 10,00
5309 Petter Fredriksen Ski HK 15,00
Totalt Ski 3 68,01
24 Oslo HK 4 4338 Andre Schaaning Oslo HK 32,79
4318 Åge N Gundersen Oslo HK 20,00
4336 Lars  Ottesen Oslo HK 5,00
4300 Steinar Andersen Oslo HK 0,00
Totalt Oslo HK 4 57,79
25 Sarpsborg 2 4724 Bjørn Larssen Sarpsborg HFK 23,30
4706 Arne Bergstrøm Sarpsborg HFK 33,16
Totalt Sarpsborg 2 56,46
26 Oslo HK 5 4325 Pål Johnsen Oslo HK 0,00
4315 Tom  Greve Oslo HK 10,49
4353 Christian Vikvam Oslo HK 36,16
Totalt Oslo HK 5 46,65
27 Karmøy 2 3404 Hilde Skiffard Karmøy HK 45,99
Totalt Karmøy 2 45,99
28 Fred.hald 3 2642 Asbjørn Johansen Fredrikshald HK 35,00
Totalt Fred.hald 3 35,00
29 Ski 6 5368 Jan Gunnar Rindalsholt Ski HK 15,99
5369 Andreas Lund Ski HK 15,00
Totalt Ski 6 30,99
30 Bergen 1 1746 Jon Roger Steinseide Bergen HFK 28,34
Totalt Bergen 1 28,34
31 Frydenlund 1 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund Jakt og fiske 17,39
5616 Mats Berntsen Frydenlund Jakt og fiske 0,00
Totalt Frydenlund 1 17,39
NM I HAVFISKE
Søndag
 
Størst fisk
Plass NHF NR Fornavn Etternavn Klubb Båt Art Vekt
1 5354 Robin Ødegaard Ski HK Sjøtun Sei 5,23
2 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo HK Råtapin Sei 5,07
3 4112 John Olav Florø-Larsen Nord Jæren HKF Kvelding Sei 4,92
4 2118 Kjetil Langvatn Båstad HFK Kvelding Sei 4,79
5 5354 Robin Ødegaard Ski HK Sjøtun Sei 4,54
6 2133 Christian Sletmo Båstad HFK Sjøtun Sei 4,41
7 5349 Hjørdis Van Ness Ski HK Quattro Sei 4,37
8 2133 Christian Sletmo Båstad HFK Sjøtun Sei 4,33
9 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Quattro Sei 4,26
10 4338 Andre Schaaning Oslo HK Jaro Sei 4,25
11 6335 Torunn Handeland Trondheim HK Quattro Sei 4,25
12 7100 Flemming Christensen Østfold Omegn HFK Sjøtun Sei 4,18
13 4734 Turid Strand Sarpsborg HFK Liv Sei 4,03
14 2118 Kjetil Langvatn Båstad HFK Kvelding Sei 3,95
15 4733 Bjørn Strand Sarpsborg HFK Kvelding Sei 3,80
16 7100 Flemming Christensen Østfold Omegn HFK Sjøtun Sei 3,64
17 4338 Andre Schaaning Oslo HK Jaro Sei 3,57
18 2609 Jan Ekenes Fredrikshald HK Alida Sei 3,39
19 2118 Kjetil Langvatn Båstad HFK Kvelding Sei 3,39
20 1746 Jon Roger Steinseide Bergen HFK Bayard Sei 3,34
21 4724 Bjørn Larssen Sarpsborg HFK Bayard Sei 3,30
22 2110 Petter Handeland Båstad HFK Kvelding Sei 3,14
23 5353 Sverre Wolff Ski HK Knerten Torsk 2,37
24 2132 Jarle Reitan Båstad HFK Jaro Torsk 1,21
25 5342 Helge Skjervheim Ski HK Alida Berggylt 1,02
26 4321 Lars  Hellum Oslo HK Knerten Blåstål 0,68
NM I HAVFISKE
Søndag
 
Beste båt
Plass Båt Poeng
1 Knerten 40,09
2 Quattro 38,68
3 Sjøtun 35,22
4 Kvelding 33,78
5 Rognvær 30,71
6 Jaro 29,20
7 Alida 28,15
8 Bayard 26,94
9 Liv 23,14
10 Råtapin 23,07