Herrer
 
Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 2122 Nils Mangen Båstad Herrer 10,700 100,000 100,000 100,000
2 2004 Lars Kristian Johansen Botne Herrer 10,440 97,570 98,000 97,785
3 2126 Henning Meyer Båstad Herrer 9,850 92,056 96,000 94,028
4 4302 Bjørn Bakkeli Team Gulp Herrer 9,130 85,327 94,000 89,664
5 4355 Johan Winge Oslo Herrer 8,980 83,925 100,000 91,963
6 4308 Jan Petter Ekeberg Oslo Herrer 8,820 82,430 92,000 87,215
7 4337 Tor Arne Rygg Team Gulp Herrer 7,890 73,738 90,000 81,869
8 2010 Roger Trandem Botne Herrer 7,580 70,841 88,000 79,421
9 2008 Gunder  Salbu Botne Herrer 7,540 70,467 98,000 84,234
10 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J.F 1859 Herrer 7,500 70,093 86,000 78,047
11 4300 Steinar  Andersen Oslo Herrer 7,480 69,907 84,000 76,953
12 2118 Kjetil Langvatten Båstad Herrer 6,850 64,019 82,000 73,009
13 3103 Gunnar Mathisen Holmestrand Herrer 6,640 62,056 80,000 71,028
14 2006 Kjell Myklebust Botne Herrer 6,640 62,056 96,000 79,028
15 5323 Thomas Løland Ski Herrer 6,630 61,963 78,000 69,981
16 5023 Roar Sandvoll Stavanger DSFC Herrer 6,520 60,935 76,000 68,467
17 2602 Tor Barm Fredrikshald Herrer 6,300 58,879 94,000 76,439
18 4733 Bjørn Strand Sarpsborg Herrer 6,240 58,318 92,000 75,159
19 1901 Stig Helland Bjørgvin Herrer 6,180 57,757 74,000 65,879
20 4304 Bjørn Berntsen Oslo Herrer 6,160 57,570 72,000 64,785
21 2002 Tormod Gretteberg Botne Herrer 5,900 55,140 70,000 62,570
22 2114 Knut Ole Haug Båstad Herrer 5,860 54,766 68,000 61,383
23 5318 Jon Anders Inlen Ski Herrer 5,820 54,393 66,000 60,196
24 5900 Are Andersen Torungen Herrer 5,770 53,925 64,000 58,963
25 2131 Arne Reitan Båstad Herrer 5,420 50,654 62,000 56,327
26 4305 Tron Borgen Oslo Herrer 5,400 50,467 90,000 70,234
27 5354 Robin Ødegård Ski Herrer 5,390 50,374 60,000 55,187
28 2142 Mattias Linbek Båstad Herrer 5,380 50,280 58,000 54,140
29 2134 Tor Slettmo Båstad Herrer 5,200 48,598 56,000 52,299
30 2129 Jostein Nybakke Båstad Herrer 5,040 47,103 54,000 50,551
31 2135 Jørn Strømdal Båstad Herrer 4,900 45,794 52,000 48,897
32 2112 Asbjørn Hansen Båstad Herrer 4,900 45,794 88,000 66,897
33 2132 Jarle Reitan Båstad Herrer 4,880 45,607 50,000 47,804
34 6325 Knut Arne Røyne Trondheim Herrer 4,740 44,299 48,000 46,150
35 2105 Glen Engkvist Båstad Herrer 4,660 43,551 46,000 44,776
36 1908 Trond Rydland Bjørgvin Herrer 4,620 43,178 44,000 43,589
37 4342 Petter Skudal Team Gulp Herrer 4,500 42,056 42,000 42,028
38 4309 Knut  Elgerud Oslo Herrer 4,480 41,869 40,000 40,935
39 1609 Morten Østlie Aurskog Herrer 4,460 41,682 38,000 39,841
40 2626 Ingolf Kulmann Fredrikshald Herrer 4,400 41,121 36,000 38,561
41 2116 Birger Johansen Båstad Herrer 4,400 41,121 86,000 63,561
42 3101 Cato Hagen Holmestrand Herrer 4,380 40,935 34,000 37,467
43 2100 Pål Aas Båstad Herrer 4,160 38,879 32,000 35,439
44 4321 Lars Hellum Team Gulp Herrer 4,120 38,505 30,000 34,252
45 1603 Arne Hauger Aurskog Herrer 4,020 37,570 28,000 32,785
46 1905 Tommy Mangerøy Bjørgvin Herrer 3,980 37,196 26,000 31,598
47 4352 Henrik Valle Oslo Herrer 3,960 37,009 24,000 30,505
48 1904 Espen Kvalvik Bjørgvin Herrer 3,940 36,822 22,000 29,411
49 2001 Lars Erik Berg Botne Herrer 3,920 36,636 20,000 28,318
50 2127 Per  Moen Båstad Herrer 3,740 34,953 84,000 59,477
51 2005 Jan Myklebust Botne Herrer 3,440 32,150 18,000 25,075
52 2600 Gunnar Andersen Fredrikshald Herrer 3,230 30,187 82,000 56,093
53 4112 John Olav Florø Larsen Nord Jæren H.K Herrer 2,980 27,850 16,000 21,925
54 4725 Lyder Lefstad Sarpsborg Herrer 2,840 26,542 80,000 53,271
55 3100 Bent Erik  Andersen Holmestrand Herrer 2,820 26,355 14,000 20,178
56 2133 Kristian Slettmo Båstad Herrer 2,800 26,168 12,000 19,084
57 3105 Roar Mathisen Holmestrand Herrer 2,730 25,514 10,000 17,757
58 2113 Henning Haug Båstad Herrer 2,630 24,579 8,000 16,290
59 4320 Jan Ragnar Halstvedt Oslo Herrer 2,540 23,738 78,000 50,869
60 5929 Arne Omholt Torungen Herrer 2,490 23,271 6,000 14,636
61 5604 Bjørn Gundersen Frydenlund J.F 1859 Herrer 2,380 22,243 4,000 13,121
62 4325 Pål Jonsen Oslo Herrer 2,120 19,813 2,000 10,907
63 3106 Tor Mathisen Holmestrand Herrer 2,020 18,879 9,439
64 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Herrer 2,010 18,785 9,393
65 2137 Arne Henning Grønlien Båstad Herrer 1,800 16,822 8,411
66 4724 Bjørn Larssen Sarpsborg Herrer 1,740 16,262 76,000 46,131
67 4334 Inge Nilsen Oslo Herrer 1,540 14,393 74,000 44,196
68 5606 Kristoffer Kaspærson Frydenlund J.F 1859 Herrer 1,460 13,645 6,822
69 2625 Frank Kulmann Fredrikshald Herrer 1,440 13,458 6,729
70 1200 Jim Andresen Akershus Herrer 1,340 12,523 6,262
71 3211 Knut Olsen Horten Herrer 1,240 11,589 5,794
72 2143 Eirik Gundersen Båstad Herrer 1,230 11,495 5,748
73 2115 Morten Hvam Båstad Herrer 1,230 11,495 5,748
74 3106 Tom Mathisen Holmestrand Herrer 0,950 8,879 4,439
75 5608 Frits Løveng Frydenlund J.F 1859 Herrer 0,640 5,981 2,991
76 4315 Tom Greve Oslo Herrer 0,290 2,710 1,355
Damer
 
Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Klasse Kg-tot Vekt Poeng Plass poeng NC-poeng
1 4734 Turid Strand Sarpsborg Damer 3,920 36,636 100,000 68,318
2 5349 Hjørdis Van Næss Ski Damer 3,000 28,037 98,000 63,019
3 3204 Bjørg Borgersen Horten Damer 2,920 27,290 96,000 61,645
4 6335 Torunn Handeland Trondheim Damer 0,620 5,794 94,000 49,897
 
Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb Lag Kg-tot
Kg-lag
1 PLASS 2005 Jan Myklebust Botne Lag 1 3,440
2008 Gunder  Salbu Botne Lag 1 7,540
2004 Lars Kristian Johansen Botne Lag 1 10,440
2010 Roger Trandem Botne Lag 1 7,580
29
2 PLASS 4321 Lars Hellum Team Gulp Lag 1 4,120
4302 Bjørn Bakkeli Team Gulp Lag 1 9,130
4342 Petter Skudal Team Gulp Lag 1 4,500
4337 Tor Arne Rygg Team Gulp Lag 1 7,890
    25,64
3 PLASS Robin Ødegård Ski Lag 1 5,390
Thomas Løland Ski Lag 1 6,630
Jon Anders Inlen Ski Lag 1 5,820
Hjørdis Van Næss Ski Lag 1 3,000
20,84
4 PLASS 4304 Bjørn Berntsen Oslo Lag 3 6,160
4320 Jan Ragnar Halstvedt Oslo Lag 3 2,540
4300 Steinar  Andersen Oslo Lag 3 7,480
4309 Knut  Elgerud Oslo Lag 3 4,480
          20,66
5 PLASS 4344 Sven Halvor Solbakken Oslo Lag 1 2,010
4352 Henrik Valle Oslo Lag 1 3,960
4308 Jan Petter Ekeberg Oslo Lag 1 8,820
4305 Tron Borgen Oslo Lag 1 5,400
  20,19
6 PLASS 2103 Kristoffer Ditriksen Båstad Lag 4
2142 Mattias Linbek Båstad Lag 4 5,380
2112 Asbjørn Hansen Båstad Lag 4 4,900
2126 Henning Meyer Båstad Lag 4 9,850
  20,13
7 PLASS 2133 Kristian Slettmo Båstad Lag 1 2,800
2131 Arne Reitan Båstad Lag 1 5,420
2132 Jarle Reitan Båstad Lag 1 4,880
2118 Kjetil Langvatten Båstad Lag 1 6,850
  19,95
8 PLASS 2129 Jostein Nybakke Båstad Lag 2 5,040
2127 Per  Moen Båstad Lag 2 3,740
2135 Jørn Strømdal Båstad Lag 2 4,900
2134 Tor Slettmo Båstad Lag 2 5,200
  18,88
9 PLASS Espen Kvalvik Bjørgvin Lag 1 3,940
Tommy Mangerøy Bjørgvin Lag 1 3,980
Trond Rydland Bjørgvin Lag 1 4,620
Stig Helland Bjørgvin Lag 1 6,180
    18,72
10 PLASS Arne Hauger Aurskog Mix 3 4,020
Morten Østlie Aurskog Mix 3 4,460
5023 Roar Sandvoll Stavanger DFK Mix 3 6,520
4112 John Olav Florø Larsen Nord Jæren H.K Mix 3 2,980
  17,98
11 PLASS 2122 Nils Mangen Båstad Lag 5 10,700
2100 Pål Aas Båstad Lag 5 4,160
2137 Arne Henning Grønlien Båstad Lag 5 1,800
2143 Eirik Gundersen Båstad Lag 5 1,230
    17,89
12 PLASS 2006 Kjell Myklebust Botne Mix 2 6,640
6325 Knut Arne Røyne Trondheim Mix 2 4,740
6335 Torun  Handeland Trondheim Mix 2 0,620
2114 Knut Ole Haug Båstad Mix 2 5,860
  17,86
13 PLASS 2600 Gunnar Andersen Fredrikshald Lag 1 3,230
2602 Tor Barm Fredrikshald Lag 1 6,300
2625 Frank Kulmann Fredrikshald Lag 1 1,440
2626 Ingolf Kulmann Fredrikshald Lag 1 4,400
    15,37
14 PLASS 2001 Lars Erik Berg Botne Mix 7 3,920
2002 Tormod Gretteberg Botne Mix 7 5,900
3101 Cato Hagen Holmestrand Mix 7 4,380
Jostein Tollefsen Holmestrand Mix 7 0,860
15,06
15 PLASS 4733 Bjørn Strand Sarpsborg Lag 1 6,240
4734 Turid Strand Sarpsborg Lag 1 3,920
4724 Bjørn Larssen Sarpsborg Lag 1 1,740
4725 Lyder Lefstad Sarpsborg Lag 1 2,840
    14,74
16 PLASS Cristoffer Jønson Oslo Mix 6 3,120
Knut Olsen Horten Mix 6 1,240
Bernt Nor Oslo Mix 6 6,540
Bjørg Borgersen Horten Mix 6 2,920
13,82
17 PLASS 4325 Pål Jonsen Oslo Lag 2 2,120
4315 Tom Greve Oslo Lag 2 0,290
4355 Johan Winge Oslo Lag 2 8,980
4334 Inge Nilsen Oslo Lag 2 1,540
    12,93
18 PLASS 2105 Glen Engkvist Båstad Lag 3 4,660
2113 Henning Haug Båstad Lag 3 2,630
2115 Morten Hvam Båstad Lag 3 1,230
2116 Birger Johansen Båstad Lag 3 4,400
    12,92
19 PLASS 3103 Gunnar Mathisen Holmestrand Lag 1 6,640
3106 Tom Mathisen Holmestrand Lag 1 0,950
Tor Mathisen Holmestrand Lag 1 2,020
3105 Roar Mathisen Holmestrand Lag 1 2,730
12,34
20 PLASS 5600 Bjørn Berntsen Frydenlund J.F 1859 Mix 7 7,500
5606 Kristoffer Kaspærson Frydenlund J.F 1859 Mix 7 1,460
5608 Frits Løveng Frydenlund J.F 1859 Mix 7 0,640
5604 Bjørn Gundersen Frydenlund J.F 1859 Mix 7 2,380
11,98
21 PLASS 5900 Are Andersen Torungen Mix 5 5,770
5929 Arne Omholt Torungen Mix 5 2,490
Arild Holberg Tønsberg Mix 5 2,260
Jim Andresen Akershus Mix 5 1,340
  11,86
22 PLASS 3100 Bent Erik  Andersen Holmestrand Mix 4 2,820
Stener Mathisen Holmestrand Mix 4 0,930
Torvid Skjelle Holmestrand Mix 4 2,600
Signe Johansen Holmestrand Mix 4 5,370
  11,72
23 PLASS Bosse Smith Sverige Mix 1 4,560
Leif Olson Sverige Mix 1 2,960
Håvard Lønn Holmestrand Mix 1 2,680
Pål Runar Aas Haug Holmestrand Mix 1 0,260
10,46
Størst fisk
 
Plass Medl nr Fornavn Etternavn Klubb St-fisk Slag
1 2001 Lars Erik Berg Botne 3,2 Sei
2 4302 Bjørn Bakkeli Team Gulp 2,79 Sei
3 4308 Jan Petter Ekeberg Oslo 2,56 Sei
4 4734 Turid Strand Sarpsborg 2,54 Sei
5 2135 Jørn Strømdal Båstad 2,53 Sei
6 2100 Pål Aas Båstad 2,42 Sei
7 6325 Knut Arne Røyne Trondheim 2,29 Sei
8 Cristoffer Jønson Oslo 2,22 Sei
9 2004 Lars Kristian Johansen Botne 2,21 Sei
10 4733 Bjørn Strand Sarpsborg 2,16 Sei
11 Trond Rydland Bjørgvin 2,12 Sei
12 2122 Nils Mangen Båstad 2,09 Sei
13 4337 Tor Arne Rygg Team Gulp 1,91 Sei
14 Morten Østlie Aurskog 1,52 Sei